Ana SayfaGüncelTwitter, başlangıç sayfasını değiştiriyor!

Twitter, başlangıç sayfasını değiştiriyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Twitter. Şirket, bu zamana kadar tasarımsal anlamda birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün şirket, uzun yıllardır kullanılan başlangıç sayfasını değiştirme kararı aldı.

twitterdan büyük temizlik

Twitter uzun yıllardan beri kullandığı başlangıç sayfasına veda etti

Twitter, yıllar sonra gelenekselleşmiş başlangıç sayfasına veda ediyor. Bu başlangıç sayfasının yerini artık Google Arama Motoru’nu andıran yeni tasarım alıyor. Minimalist olarak yapılan bu değişiklik başlangıç sayfasını çok önemli ölçüde sadeleştirmiş durumda.

Yeni başlangıç sayfası hakkındaki detaylar

Ekranın ortasında bulunan arama çubuğu ile birlikte sanki Google üzerinde arama yapıyormuş gibi Twitter içerisinde arama yapabileceksiniz. Arama çubuğunun hemen altında global çapta TT olan başlıklar gösterilirken en altta ise platform hakkında bilgilere ulaşılabilen bir bölüm yer alıyor. Kayıt ol ve giriş yap butonları ise ekranın sağ üstüne konumlandırılmış durumda.

Peki siz bu yeni tasarımı beğendiniz mi? Yorumlar bölümünde fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir