Ana SayfaGüncelTwitter, beklenen DM özelliğini kullanıma sundu!

Twitter, beklenen DM özelliğini kullanıma sundu!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Twitter. Şirket, kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına bu zamana kadar birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün, kullanıcıların uzun zamandır merakla beklediği bir özellik kullanıma sunuluyor. İşte o özellik ve detayları

twitter dm

DM’de mesaj aratma özelliği sonunda geliyor!

Twitter kullanıcılarının çok uzun süredir merakla beklediği DM’de mesaj aratma özelliği bugün itibariyle test kullanıcılarına sunulmaya başlandı. Bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar aynı WhatsApp, Telegram gibi uygulamalarda olduğu gibi bir kelimeyi veya bir cümleyi aratarak DM üzerinden o kelimenin/cümlenin geçtiği bütün mesajlarına ulaşabilecekler.

İlk aşamada Web ve iOS kullanıcıları test ediyor

DM sekmesinde en üste konumlandırılan arama bölmesi sayesinde kullanıcılar bu özelliğe erişebilecek. Şu anda Web ve iOS platformuna test amaçlı geldiği gözlenen özelliğin Android ve diğer platformlar için ne zaman kullanıma sunulacağı henüz belirsizliğini koruyor. Özelliğin şu anda test kullanıcıları tarafından test edildiğini ve önümüzdeki aylarda tüm kullanıcıların kullanımına sunulacağını da ekleyelim.

Peki siz bu yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünde fikrinizi belirtmeyi unutmayın. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir