Ana SayfaGüncelTwitter Blue Türkiye fiyatı belli oldu!

Twitter Blue Türkiye fiyatı belli oldu!

Twitter tarafından sunulacak yeni ücretli abonelik özelliği Twitter Blue, test çalışmalarına başlıyor. Hizmet, özelleştirilebilir renk temaları ve uygulama simgeleriyle birlikte geliyor. Öte yandan hizmetin Türkiye fiyatı da belli oldu.

twitterdan büyük temizlik

Jane Manchun Wong’a göre şirket, aylık 3 dolara mal olacak olan Blue abonelik hizmetini doğruladı ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürüyor. Wong, paylaştığı bir gönderide, Twitter Blue‘nn App Store‘da uygulama içi satın alma olarak göründüğü ekran görüntüleri yayınladı.

Twitter Blue birçok yenilikle geliyor

Gönderisinde Wong, “Sanırım test için ödeme yapan ilk Twitter Blue müşterisi ben oldum” dedi. Bununla birlikte Wong, hizmetin renk temalarına ve özel uygulama simgelerine sahip olarak geleceğini söyledi. Konuların okunması için de kolay metne dönüştüren bir Okuyucu Modunun yakında hizmete ekleneceğini ifade etti.

Şirket, testle ilgili yorum yapmaktan kaçınırken Wong, daha önce Twitter Blue’nn kademeli bir fiyatlandırma modeline sahip olabilme ihtimali bulunduğunu söyledi. Bu da daha fazla ödeme yapan kullanıcıların daha fazla hizmet alacağı anlamına geliyor.

Bu özelliklerden biri olarak ise Koleksiyonlar olarak adlandırılan ve kullanıcıların en sevdikleri tweetleri kaydetmelerini sağlayan sistem geliyor. Normalde de ücretsiz olarak sağlanan özelliğin yanında hizmet, Göndermeyi Geri Al adlı başka bir yenilik de, tweet yayınlandıktan sonra Geri Al seçeneğine tıklanılırsa kullanıcıların tweetlerini geri almalarına izin verecek.

Twitter Blue Türkiye fiyatı da belli oldu

Öte yandan yeni hizmetin Türkiye için sunulacak fiyatı da belli oldu. Uygulamanın fiyatı App Store’da 30.99 Türk Lirası olarak listelenmiş durumda. Google Play Store’da ise Blue,47,99 Türk Lirası olarak listendi. Söz konusu fiyatların değişip değişmeyeceği ise merak ediliyor.

twitter

Kaynak Haber – ShiftDelete.Net

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir