Ana SayfaGüncelTwitter, DM özelliğine önemli bir yenilik getiriyor!

Twitter, DM özelliğine önemli bir yenilik getiriyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Twitter. Şirket, kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına bu zamana kadar birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün, Direkt Mesajlar özelliğine kullanıcıların işini oldukça yarayacak bir özellik geliyor. İşte detaylar

twitter dm

Twitter DM’lerine mesaj arama özelliği geliyor! 

Yaptığı sızıntılarla adını sıkça duyduğumuz sosyal medya uzmanı Alessandro Paluzzi, Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile şirketin test ettiği yeni özelliği gün yüzüne çıkarttı. Test edilen yeni özellik sayesinde şirket, bir anahtar kelime veya yazılan bir mesajı girerek aradığınız mesajı veya sohbeti bulmanızı sağlayacak. Bu, uzun zamandan beri WhatsApp, Telegram ve Messenger gibi uygulamalarda olan bir özellikti ve Twitter’da olmaması kullanıcılara göre büyük bir eksiklikti.

2019 yılı sonlarında kullanıma sunulacaktı ancak pandemi nedeniyle iptal edilmişti

Aslında Twitter, bu özelliği 2019 yılı sonlarında kullanıma sunacaktı ancak özellik, pandemi nedeniyle şirketin durdurma kararı aldığı projeler arasında yer almıştı. Bugün, bu özellik kullanıcılara yeniden sunulmak amacıyla test edilmeye başlandı. Özelliğin çok yakında resmi duyuru ile birlikte tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor. Yeni bir gelişme olması durumunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir