Twitter’ın bu haftanın başlarında iOS cihazlarda piyasaya sürülen “Sizeler İçin” sekmesi masaüstü web tarayıcılarına yayılmaya başladı. Yeni arayüz, daha önce platformun algoritmik olarak oluşturulan ve ters kronolojik beslemeleri arasında geçiş yapmanıza izin veren “ışıltılı” simgesinin yerini alıyor.

The Verge’in belirttiği gibi, Sizin İçin sekmesi artık güncelleme web tarayıcınızda mevcut olduktan sonra Twitter’ı ilk ziyaret ettiğinizde gördüğünüz varsayılan görünümdür. Bununla birlikte, masaüstü sürümü sizi Twitter’ın güncellenmiş iOS uygulamasının yaptığı gibi Sizin İçin beslemesine bağlı kalmaya zorlamıyor gibi görünüyor. Bilgisayarımdaki web sitesini ziyaret ettiğimde, “Takip” görünümüne geçtim ve ardından feed’imi görüntülediğim tarayıcı sekmesini kapattım. Yeni bir sekme açıp Twitter’a geri döndüğümde, site varsayılan olarak Aşağıdaki görünüme yönlendirildi.

Cuma günü Twitter, yeni arayüzün “yakında” Android cihazlara sunılacağını söyledi. Twitter, 2022’de benzer bir özellik sundu, ancak bir kullanıcı korosunun kendilerine daha önce adlandırılmış Ev beslemesinin empoze edilmesini istemediklerinden şikayet etmesinden günler sonra fikri terk etmek için. Ancak geçen yılın sonunda Musk, Twitter’ın değişiklikle ilerleyeceğini tweetledi. O sırada “Ana zaman çizelgesi, en üst, en son, trend ve takip eden konular arasında kolay bir yana doğru kaydırmaya izin vermelidir” dedi. “Twitter arama navigasyonu, arama yaptıktan sonra bunu zaten yapıyor.”