Ana SayfaYoutubeTakip etmeniz gereken 7 gezgin YouTuber!

Takip etmeniz gereken 7 gezgin YouTuber!

YouTube, artık günlük hayatımızın bir parçası haline geldi ve ülkemizde de Amerika ve İngiltere‘de sahip olduğu popülerliği yakalamaya başladı. Güzellik ve bakım, makyaj, seyahat, eğitim, komedi gibi farklı alanlarda içerik üreticileri giderek artıyor.

Seyahat ederek ve bu deneyimlerini videoya alarak yaşamını sürdüren vloggerlar hepimize ilham veriyor. Biz de seyahat etmeyi sevenler ve bu konuda bilgi edinmek isteyenler için takip edilesi 7 adet YouTube hesabını listeledik.

İlginizi çekebilir: Twitter, Onaylanmış hesap sistemini değiştiriyor!

Takip etmeniz gereken 7 gezgin YouTuber!

Listelenen isimlerin üzerine tıklayarak Youtube hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

Fun For Louis 

SAMSUNG CSC

Kendini dünyayı gezmeye adayan İngiliz YouTuber Louis, hayatını dünyayı keşfederek geçiriyor ve bu deneyimlerini vlog halinde izleyicilerine aktarıyor. Profesyonel ekipmanlar kullanan Louis, geçtiğimiz aylarda ”World Flight” projesini duyurdu ve dünya üzerinde belirlenen noktaları kendine özel küçük uçağıyla dolaştı. Kesinlikle seyahat tutkunlarının takip etmesi gereken bir kanal.

Lost LeBlanc

Seyahat tutkunları için en güzel noktaları ekrana getiren YouTuber aynı zamanda kaydettiği videoları sanatsal bir kurguyla hayata geçiriyor ve izlemesi keyifli vloglar ortaya çıkarıyor.

Yağmur Arat

Yağmur, önce cesaretiyle kendini izletiyor sonra gezdiği yerlerle. Tek başına dünyayı dolaşmayı amaç edinen ve bunun için harekete geçerek Japonya’ya doğru yola koyulan Yağmur, artık kendisi gibi YouTuber ve gezgin Emre Durmuş ile dünya seyahatine tam gaz devam ediyor. Aynı zamanda gittiği yerlerde nasıl para kazanılacağı ya da nasıl daha uyguna konaklama ayarlanacağı konusunda da bol bol bilgi paylaşan gezgin kızımız bizlere de örnek oluyor.

devinsupertramp

Yine sanatsallığı seyahat ile buluşturan ve bunu başarılı şekilde aktaran bir Youtube hesabı daha. Beş milyonun üzerinde abone sayısına sahip olan hesap, dünyadaki en harika noktaları ekrana getirirken aynı zamanda da cesaret isteyen deneyimleri de izleyicilerine sunarak ilham veriyor.

RayaWasHere

Bulgaristan doğumlu Raya, New York’ta yaşadığı dönemde seyahat etmeye karar vererek evini boşaltıyor ve hayatını sadece seyahat etmeye odaklayarak çalışmalarına başlıyor. Sayısız ülke gezen, sayısız geziye katılan Raya, aynı zamanda Fun For Louis ile sevgili olmasıyla da tanınıyor. Kanalında seyahat, dijital büyüme ve özgüven ile ilgili bolca bilgi bulabilirsiniz.

Cansu Akın

Genellikle moda ve güzellik ile ilgili içerikler oluşturan Cansu, aynı zamada bir seyahat tutkunu! Bol bol ülke gezmek için para biriktirdiğini söyleyen Cansu’nun kanalına göz attığınızda ne kadar fazla yeri gezdiğini göreceksiniz. Kaliteli içerikleri ile favorilerimizden biri!

Hilal Şefkatli

Pozitif imajı ile kendini izleten Hilal’in Youtube serüveni henüz yeni ancak kısa zamanda birçok içerik yükleyerek dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Eğlenceli anlatımıyla seyahat ettiği ülkeleri anlatan YouTuber, ilerlemeye devam edecek gibi görünüyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir