Ana SayfaHaberlerTwitter tarafından geliştirilen 'Süper Takipçi' özelliği sızdırıldı!

Twitter tarafından geliştirilen ‘Süper Takipçi’ özelliği sızdırıldı!

Günümüzde sosyal medya devleri, kullanıcılar ile içerik üreticiler veya farklı kişiler arasındaki iletişimi güçlendirmek için çalışıyor. Bu şirketlerden biri de bugün sızdırılan ekran görüntülerine göre Twitter. Şirket, birçok farklı özellik ile karşımıza çıkan Twitter Blue özelliğinden sonra şimdi de ücretli takipçilik özelliği olan ‘Süper Takipçi’ adlı özelliği test ediyor.

twitter süper takipçi

Süper Takipçi özelliği test edilmeye başlandı

Sızdırılan ekran görüntülerine baktığımız zaman Twitter, kullanıcıların Süper Takipçi özelliği sayesinde birbirlerini ‘para vererek’ takip edebileceği bir özellik üzerinde çalışıyor. Bu özellik ile birlikte Süper Takipçiler, kullanıcılar normal bir şekilde bir kişiyi takip eden diğer kullanıcılara göre birçok ayrıcalığa sahip olacak. Abone olduğu kişinin tweetine yanıt verdiğinde yanında diğer kullanıcıların da görebileceği ”Süper Takipçi” ibaresinin olması gibi birçok ayrıcalığa sahip olabilecekler.

süper takipçi twitter

YouTube’un ‘Katıl’ özelliğine benzer bir özellik Twitter’a geliyor

Ayrıca bu özelliğin YouTube’un katıl özelliği ile benzer yanları da var. Örneğin kullanıcılar süper takipçilerine özel Tweetler paylaşabilecek; YouTuber’ların katıl üyelerine özel videolar paylaşabilmesi gibi.

süper takipçi twitter

Özellik hakkında şu anda daha fazla bir bilgi bulunmuyor. Daha fazla bilgiye sahip olduğumuzda sizlerle paylaşacağız.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir