Twitter, web sürümünde yaşanan bir hatayı düzeltti

0
294 okunma
twitter

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri şüphesiz Twitter. Şirket, her geçen gün yenilikler yapmaya devam etse de bazen hali hazırdaki özellikler bozulabiliyor.

twitter

Bu sabah da tam böyle oldu. Akşam saatlerinde Twitter’ın Web sürümünde gezinen kullanıcılar, tweetlerin kronolojik sırada olmadığını fark ettiler. Ayrıca kronolojik olarak sırala seçeneğinin bulunduğu yıldız butonu da kaybolmuştu. Bu olayın ardından Twitter Destek hesabına birçok Tweet atıldı. Bu olayın farkında olan şirket, hatayı düzelterek bir açıklama yaptı.

Twitter, konu hakkında açıklama yaptı

Şirket, yaptığı açıklamada:

Web’deki Tweet’ler kronolojik sıraya göre sıralanacak düzeltildi. Ana sayfadaki Tweet’leri kronolojik olarak sıralama seçeneğine erişebildiğiniz yıldız butonu da birçok kişide kalkmıştı. Artık bu hatayı düzelttik ve özelliği tüm kullanıcılar için yeniden kullanıma sunduk. İfadelerini kullandı.
Kısa süre yaşanan bu soruna gelen yoğun tepkiler aslında Twitter kullanıcılarının kronolojik zamanlamaya ne kadar önem verdiğinin bir göstergesi durumunda. Umarız böyle bir şey bir daha tekrarlanmaz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz