Ana SayfaGüncelTwitter Yakında WhatsApp Üzerinden Kullanıcılara Doğrulama Kodları Sağlayacak

Twitter Yakında WhatsApp Üzerinden Kullanıcılara Doğrulama Kodları Sağlayacak

Twitter meraklıları, uygulamanın WhatsApp gibi mesajlaşma platformları aracılığıyla kullanıcılara doğrulama kodları sağlayan yeni bir güncelleme üzerinde çalıştığını fark etti. Bu onların, hırslı Twitter kullanıcısı @alex193a

tarafından tersine mühendislik uygulanmış normal bir metin almak gibi bir şekilde mesajlaşma platformunda doğrulama kodları almalarını sağlayacaktır .

Bu yeni teklifin, şu anda belirtilen her telefon numarasının sabit bir miktarı olduğu için daha fazla profil oluşturmanın önünü açacağı bildiriliyor. Önde gelen mesajlaşma uygulamasını gemiye almak kesinlikle daha fazlasına yer açacaktır. Ancak bu, uzmanların tüm konuyla ilgilenmediği anlamına gelmez.

Onlara göre, daha fazla telefon numarası veya hatta e-posta kimliği gibi daha fazla türde yedekleme sağlanırsa, güvenilmez bir ilişki haline gelebilir, o zaman başarıdan bahsediyor olabiliriz.

Doğrulamanın günün çağrısı olduğu ve TikTok gibi birçok önde gelen sosyal medya uygulamasının yeni özelliklere yol açtığı yeni bir döneme girdiğimiz artık çok açık. Örneğin, TikTok’taki ‘Yalnızca Yetişkinler’ seçeneğine merhaba deyin.

Bu, yalnızca kullanıcıların özelliği spekülasyon yaptığı ve uygulamayı OnlyFans’a alternatif olarak kullandıkları canlı yayın beğenileri için ayrılmıştır.

Önümüzdeki birkaç hafta içinde, popüler video paylaşım uygulaması, içerik oluşturucularla bir araya gelmeyi ve onlara LIVE seçeneği aracılığıyla yalnızca yetişkin izleyicilere ulaşma yöntemi sağlamayı umuyor.

Komedi gibi bazı tekliflerin yaşa daha duyarlı olduğunu ve 18 yaşından büyükler için daha çekici olacağını düşünüyorlar. Bu arada, ev sahipleri, izleyicilerinin bir parçası olarak yalnızca yetişkinlerin dinlediğini bilselerdi, meseleleri daha rahat bir şekilde tartışabilirlerdi. .

Uygulama, kullanıcıların güvenliğini riske atmadan LIVE’daki fırsatları daha verimli bir çaba haline getirmeye ne kadar hevesli oldukları sonucuna vardı.

Ancak Twitter ve TikTok, bu dünyada bazı yeni teklifler sunan tek insanlar değil. Kullanıcıların biyografilerine şarkı eklemeye çalışan Instagram gibi uygulamalarımız var, MySpace’de görülene oldukça benzeyen bir özellik.

Mobil geliştirici Alessandro Paluzzi, yeni geliştirme kodunu vurgulayan tersine mühendislik yoluyla bir test yaptıktan sonra Twitter uygulamasındaki hesabı aracılığıyla Instagram’ın yeni bulgularını paylaşıyor gibiydi.

Bu yeni güncelleme kesinlikle çok ilginç ve kullanıcılara profillerine şarkı ekleme şansı veriyor. Dünyaya bir insan olarak kim olduğunuzu ve şu anki ruh halinizin ne olabileceğini veya sizi o ana getiren herhangi bir şarkı türünü göstermek gibi bir şey.

Dolayısıyla, bu tür bir hesabı olan bir MySpace hayranıysanız, kendi kişiliğinizi, ruh halinizi ve hatta zamanın bu belirli anında nasıl hissettiğinizi en iyi temsil eden bir parçanın beğenilerini eklemeye oldukça aşinasınızdır. .

Instagram gibi bir uygulamaya böyle bir şey geldiğini görmek kesinlikle çok ilginç ve daha fazla ayrıntı ortaya çıktıkça sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir