Ana SayfaGüncelWhatsApp, iki yeni özelliği test ediyor!

WhatsApp, iki yeni özelliği test ediyor!

Ünlü anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, platformuna özellikler eklemek için aralıksız çalışıyor. Ya bu yeni özellikler, çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için yeni araçlar sağlayabilir ya da sadece uygulamanın arayüzünü geliştirmeyi amaçlayan kozmetik özelliklerdir.

WABetaInfo’nun son keşiflerine göre şirket, kullanıcıları için iki yeni özellik eklemek için çalışıyor. İlki , bir GIF veya herhangi bir belge gönderirken resim yazısı veya mesaj eklemek içindir. Diğeri, bir grup sohbetine grup üyelerinin resimlerini eklemektir.

Altyazı ekleme özelliğiyle başlayarak, gelecek 2.22.3.15 sürümü, bir kullanıcı bir gif veya video gönderdiğinde bir mesaj veya metin ekleme yeteneğine sahip olacaktır. Başlangıçta, belgelerin böyle bir seçeneği yoktu ve konuşmada eski bir belge bulmak zorlaştı. Ancak şimdi, sadece altyazıyı arayarak belge bulunabileceği için işler daha kolay hale gelecek. Birkaç hafta önce şirket bunun üzerinde çalıştığını duyurdu ve şimdi resmi olarak bazı beta sürüm kullanıcılarının bu özelliği denemek için seçileceğini duyurdular. Şu anda, Android beta sürümüyle uyumluluğu nedeniyle işaretlenmiştir.

İkinci güncellemeye geçiyoruz. Birincisinden farklı olarak ikincisi sadece sohbeti daha eğlenceli hale getirmek içindir. WBI’ye göre şirket, ekran resimlerini grup sohbetinin bir parçası haline getirmek için çalışıyor.

Şu anda, devam eden bir tartışma sırasında yalnızca üyelerin adları görüntüleniyor, ancak makale tarafından paylaşılan ekran görüntüsüne göre, yaklaşan güncelleme isimlerin hemen yanında resimlere sahip olacak ve bu da okuyucuların kimin gönderdiğini bilmesini kolaylaştıracak. İleti. Eğer birisi aynı yazılışı olan iki kişinin ismini kaydetmişse yanlarında bir fotoğrafın olması durumu daha anlaşılır kılacaktır.

Ayrıca, bir kullanıcının herhangi bir görüntü resmi yoksa veya gizlilik nedeniyle gizlerse, varsayılan olarak simgesi görüntülenecektir.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir