Ana SayfaGüncelWhatsApp, Masaüstünde WhatsApp beta için yeni bir bulanıklaştırma aracı yayınlıyor

WhatsApp, Masaüstünde WhatsApp beta için yeni bir bulanıklaştırma aracı yayınlıyor

Her uygulamanın daha fazla kullanıcı çekmek ve mevcut olanları korumak için güncellemelere ihtiyacı vardır. WhatsApp da bir istisna değil, bu yüzden 3 yeni güncelleme geliyor.

Bunlardan ilki, bazı şanslı beta test kullanıcıları için kullanıma sunulan otomatik medya indirme işlemidir. Uygulamanın Web sürümünde herhangi bir tür dosya, fotoğraf veya başka bir ortam aldığımızda, dosyayı tıklayarak manuel olarak indirmemiz gerekir, ancak WhatsApp Desktop beta 2.2241.2 için bu özellik bunu tamamen değiştirir .

Bu özelliğin sizin için kullanılabilir olup olmadığını kontrol etmek istiyorsanız, ayarlara gitmeniz yeterlidir ve orada menüde medya otomatik indirme ayarları seçeneğini göreceksiniz. Sadece buna tıklayın ve tercihlerinize göre ayarlamaya başlayın. Unutulmaması gereken bir şey, bu ayarların diğer cihazlarınızla bağlantılı olmadığıdır, bu nedenle aynı tercihleri ​​istiyorsanız, onları her cihazda değiştirmeniz gerekir, ancak bu, Beta sürümünü aşağıdakilerle yeniden yüklemeniz gerektiği anlamına gelmez. yaptığınız her değişiklik.

İkincisi, WBI’ye göreWhatsApp, kullanıcıların resimlerin belirli kısımlarını diğer kullanıcılara göndermeden önce bulanıklaştırmasına olanak tanıyan yeni bir özellik yayınlıyor. Bu yeni düzenleme aracı tam olarak göründüğü gibidir, WhatsApp Desktop beta 2.2241.2 veya Uygulamanın daha yeni herhangi bir sürümüne sahip bir kullanıcıysanız, bu özelliğe erişmekte sorun yaşamazsınız. Bunu kullanmak da çok kolay, düzenleme aşamasında belirli bir kullanıcıya göndermek üzere bir fotoğraf seçtiğinizde, bir fotoğrafın belirli kısımlarını bulanıklaştırmak için kullanılabilecek yeni bulanıklaştırma aracını göreceksiniz.

Son olarak, masaüstünüzde uygulamadan çıkış yaptığınızda, çıkış yaptığınızı belirten ve bunun olası yollarını listeleyen bir çıkış ekranı açılır.

Bunun nedenleri 1. Uygulamadan manuel olarak çıkış yapmaya karar veriyorsunuz 2. Bu oturumu doğrudan telefonunuzdan kaldırmaya karar veriyorsunuz ve 3. Ayarlarda bulunan Numara Değiştir seçeneğini kullanarak telefon numaranızı değiştiriyorsunuz. Unutulmaması gereken bir şey, bunun yalnızca Android tabletlerdeki WhatsApp için olmasıdır.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir