Ana SayfaGüncelTwitter, ''Yorumlu Retweet'' sayacı özelliğini test ediyor!

Twitter, ”Yorumlu Retweet” sayacı özelliğini test ediyor!

Evde kaldığımız şu günlerde büyük şirketler kullanıcılarına önemli yenilikler yapmaya devam ediyor. Bugün Twitter uygulamasının beta testlerinden sızdırılan bir görüntü, uygulamaya önemli bir yeniliğin daha geleceği yönünde.

Twitter

Yaptığı sızıntılarla artık adını çokça duyduğumuz Jane Manchun Wong, platforma yeni gelen yorumlarla birlikte retweetler sayacının görünümünü sızdırdı. Bu görüntülere bakılınca bu özelliğin mevcut retweet sayısı konumundan ayrı bir konumda olduğunu görüyoruz.

Ayrıca Twitter, Android cihazlar için sekmeli bir retweet sayfası da deniyor. Bu özellik, aldığınız tüm retweetleri bir yerde listeler ve yorumlu retweetleri yorumsuz retweetlerden ayırır. Bu sayede etkileşime girebileceğiniz birilerini bulmak çok daha kolay hale getirilmek amaçlanıyor.

Twitter birçok özelliği test ediyor

Twitter her geçen gün birçok yeni özelliği belirli kullanıcılar üzerinde test ediyor. Bu kadar fazla özelliği test etmesinin amacı da yüksek ihtimalle kullanıcıların bu yeniliklere verecekleri geri bildirimler. Şirket, birçok test aşamasında olan özelliği olumsuz geri bildirimler yüzünden kullanıma sunmamıştı. Bu sebeple bu özelliğin de kullanıma sunulmama ihtimali bulunuyor.

iOS sürümü için bir özellik daha test ediliyor

Ayrıca bir özellik daha geliyor. Sadece birkaç gün önce Twitter Destek hesabı, iOS için yeni bir özelliği test ettiğini ve bu da Tweet atarken kaba bir dil kullanıyorsa, yanıtı yayınlanmadan önce değiştirme seçeneği sunan bir özelliği uygulamaya getireceklerinin açıklamasını yaptı.

Kullanıcıların COVID-19 pandemisi yüzünden evde kaldığı şu günlerde büyük şirketler yenilik yapmaya son hız devam edecek gibi gözüküyor.

Kaynak 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir