Ana SayfaGüncelTwitter, zaman ayarlı Tweet özelliğini aktif etti!

Twitter, zaman ayarlı Tweet özelliğini aktif etti!

Evde kaldığımız şu günlerde büyük şirketler kullanıcılarına yenilikler yapmaya devam ediyor. Twitter, bugün kullanıcıların işine yarayacak önemli bir özelliği daha test etmeye başladı.

twitter politikası

Twitter, belkide kullanıcıların işine yarayacak en önemli özelliklerden birisini test etmeye başladı: Zamanlama. Bu özellik özellikle büyük sosyal medya hesaplarını yöneten kişiler için çok işe yarar bir özellik olacak.

Twitter Web sürümünde bazı kullanıcıların kullanımına sunuldu

Bu yeni özellik sayesinde artık oluşturduğunuz bir Tweet’i belirlediğiniz gün ve saatte otomatik atma seçeneği bulunacak. Planladığınız Tweet’leri görebileceğiniz bir çizelge takvimi de uygulamaya eklendi. Bu zamanlama özelliği şu anda sadece Twitter Web sürümü üzerinde bazı kullanıcılarla denenmeye başlandı.

Twitter

Yeni özelliğin test olup olmadığı bilinmiyor

Yeni özelliğin test mi olduğu yoksa tüm dünyadaki Twitter masaüstü sürümü kullanıcılarına açık mı olduğu henüz daha belli olmuş değil. Zamanlı Tweet özelliği geçtiğimiz sene test edilmeye başlanmıştı. Artık bu özelliğin son zamanlarda daha da çok dile getirildiğini rahatça söyleyebiliriz.

Zamanlı Tweet’ler için uygulamalar vardı

Önceki zamanlarda kullanıcılar planlı bir Tweet atmak için TweetDeck yada Buffer uygulamalarını kullanıyordu. Artık bu tür uygulamalara olan ihtiyaç da bu yeni özellikle birlikte önemli ölçüde azalacak gibi görünüyor.

Twitter, son zamanlarda kullanıcılarına önemli derecede yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bu özellikle birlikte de kullanıcılar uygulamayı kullanırken çok rahatlayacak. Bu özellik eğer henüz size gelmediyse biraz beklemeniz gerekebilir. Çünkü henüz bu özelliğin test durumunda mı olduğu yoksa kullanıcılara yavaş yavaş mı verildiği netlik kazanmış değil.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir