22 Nisan Pazar

Twitter’a herkeste olan fotoğraf çıkartmaları geliyor

Twitter uygulamasına son zamanlarda birçok uygulamada gördüğümüz fotoğraf çıkartmaları geliyor. Twitter trend özelliklerden geri kalmak istemeyince bu sosyal medya haberini güncel olarak sizler için yaptık.


Twitter, birçok mesajlaşma uygulamasının da olmazsa olmazı haline gelmiş olan bir özelliği yayınlanmaya hazırlıyor. Bu özellik sayesinde çıkartmaları, fotoğrafların üstüne koyulabilecek şekilde getirmeyi planlanıyor. Yabancıbasından gelen bir habere göre Twitter şu anda fotoğraf çıkartmalarını bir grup kullanıcı üzerinde test ediyor ki pek başarılı olduğu dile getirilmiyor. Fotoğraflarınızı süsleyebilme özelliğinin yanında, haberlerden gelen görselleri ya da trend olmuş fotoğrafları artık düzenleyebilir bir konuma geleceksiniz. Bu yeni özelliğin prestij anlamında iki göstergesi olabilir. İnsanlar zaten eğlenmek veya vakit geçirmek için Instagram gibi uygulamaları kullanıyorlar. Böyle bir seçenek Twitter’ı büyültür mü yoksa tam tersi küçültür mü Sosyopat olarak tahmin edemiyoruz.

Tabi ki başka kullanıcıların düzenlediği fotoğrafları görebilmek çok yenilikçi bir düşünce olacaktır. Bunun yanında, Twitter bizlere düzenleme için fotoğraflar da önerecek gibi duruyor. Bu işlemin henüz hangi algoritma ile yapılacağı bilinmiyor ki eğer sizde bu tür bir detayı merak ediyorsanız bu haberimizin Twitter’ın bu hareketiyle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın! Twitter bu fotoğraf çıkartmaları konusunda başarıya ulaşamadı.

Tahmin edilen sisteme göre, kullandığınız çıkartmanın geçtiği diğer görseller size otomatik olarak sunulabilir. Yani fotoğrafların üzerine otomatik olarak çıkartmaların eklenmesi bekleniyor. Twitter, henüz konuyla ilgili bu detayların yanında, özelliğin ne zaman geleceğiyle ilgili bilgiyi kamuoyu ile paylaşmadı. Tamamen eğlence amaçlı gelecek olan çıkartmalarla birlikte, yazılarında eklenebileceği söyleniyor. Anında komik fotoğraflar yapılabilecek ve bunun hemen akabinde birçok çıkartma kulalnıcılara sunulabilecek. Twitter’ın fotoğraf çıkartması ile ilgili detayları bu haberimizde ele alacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Johnny Sins

Johnny Sins Türk abur cuburlarını denedi!

Dünya çapında adını sıkça duyuran Johnny Sins,  geçtiğimiz günlerde YouTube kanalı açmıştı. Youtube kanalını açmasının …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir