Ana SayfaGüncelWeb için Snapchat Sonunda Dünya Çapındaki Kullanıcılar İçin Çıktı

Web için Snapchat Sonunda Dünya Çapındaki Kullanıcılar İçin Çıktı

Snap hayranları bu sonraki habere aşık olacaklar. Web

için Snapchat, dünya çapında farklı kullanıcılar için çıktı. Ve uzun bir zaman geçmiş olsa da, ilgili yüksek beklenti göz önüne alındığında, uygulamanın hayranlarının kutlama zamanı geldi. Uygulamanın görüntülü sohbetler ve standart mesajlaşma ile ilgili özellikleri, bu yılın Temmuz ayında farklı tarayıcılara sunuldu. Ancak lansman, pazarın sınırlı bir kısmı veya ücretli aboneliği olanlar gibi seçilmiş birkaç kişiyle sınırlıydı. Ancak işler daha iyiye doğru değişiyor ve özellik, yazmaya bayılan veya gönderecek bir sürü metinleri olan hevesli kullanıcılar için hazır. Ne de olsa, çok daha büyük bir ekran var, klavyenin tamamına tam erişimden bahsetmiyorum bile.

Şirket, web arayüzünün düz ve net olduğunu söylese de, onu görüntü göndermek için de kullanabilirsiniz. Hem görüntülü hem de sesli arama yapmanın fizibilitesinden bahsettik mi?

Uygulamanın sözcülerinden biri, son zamanlarda birçok kişinin görüntülü arama işlevini sevdiğini belirtti. Ve web’de de mevcut olduğu gerçeği daha çok sevilecek. Sadece daha uzun süreli görüntülü görüşmeleri düşünün.

Bu arada sözcü, web’de başka bazı temel özelliklerin de ortaya çıkabileceğini ekledi. Her şey işlerin nasıl gittiğine ve kullanıcılardan hangi taleplerin geldiğine bağlı.

Ancak uygulamada gerçekleşen tek lansman bu değil. Snap, yakın zamanda kilit ekranları için bir dizi widget yayınladı. Bu şimdilik yalnızca iPhone ile sınırlı. Bu, şirketin iOS 16’yı kullanıcılar için açıklamasından hemen sonra.

Bu yeni lansmanla, istediğiniz sohbetler veya daha çok sevdiklerinizle yaptığınız sohbetler için kısayollar oluşturabilirsiniz. Tek bir dokunuşla konuşmalarınızı başlatmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Hala kısayollar konusunda olduğumuz için, uygulamanın yakında sohbet sayfasının en üst kısmında bulunan bazı kısayolları daha içereceğini de size bildirmek isteriz.

Bu, daha fazla kolaylık sağlamak için tasarlanmıştır, böylece artık okunmamış Snap’lerinize, konuşmalarınıza veya yanıtlarınıza anında ulaşabilirsiniz. Doğum günleri veya henüz açmadığınız sohbetler gibi diğer özel günler için size hatırlatıcılar verilecektir.

Son olarak, uygulama Soru Etiketi özelliğini tanıttı. Bunları hikayelere veya herhangi bir Snap’e koyabilirsiniz.

Bu yeni özelliklerin kullanıma sunulması açısından, yakında size gelecekler.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir