Ana SayfaGüncelWhatsApp, Android sürümüne önemli bir güncelleme yapıyor!

WhatsApp, Android sürümüne önemli bir güncelleme yapıyor!

Whatsapp’ın yeni güncellemesi çok yakında. WhatsApp yeni 2.22.15.13 sürümünü getiriyor ve birkaç gün içinde başlayacak. WBI, geliştirme aşamasında olmasına rağmen , mesajlaşma devinin bu sürümle birkaç güncelleme üzerinde çalıştığını ve halka açıklanmadan önce beta test kullanıcılarına sunulacağını kaydetti.

Bu sürüme dahil edilecek yeni güncellemeler, eşlik modu ve grafik geçmişinin diğer mobil cihazlarla senkronize edilmesidir. WhatsApp, bu güncellemeleri kullanıcılar için kullanışlı ve güvenilir hale getiriyor, bu nedenle kullanıma sunulması biraz zaman alacak.

Companion modu, kullanıcıların uzun zamandır istediği bir şeydi ve şimdi WhatsApp bu özelliği başlatmaya hazırlanıyor. Bu modda WhatsApp, kullanıcıların WhatsApp hesaplarını başka bir mobil cihaza bağlamasına izin veriyor. Bu özellik ile WhatsApp’ınız başka bir cihaza bağlıysa, ana cihazda internet bağlantısı olmadan mesaj gönderebileceksiniz.

Bu güncelleme ile kullanıcılar, sohbetlerini diğer mobil cihazlarla da senkronize edebilecekler. WhatsApp’ınızı yeni bir cihazda her açtığınızda, sohbetlerinizin senkronize edildiğine ve bunun biraz zaman alabileceğine dair bir bildirim alacaksınız.

Bu özelliğin başlatılması biraz zaman alabilir, bu arada WhatsApp bu sohbet senkronizasyon özelliğini WhatsApp Masaüstü/Web’de başlatmak için çalışıyor. Masaüstünde WhatsApp’ı her açtığınızda sohbetlerinizin senkronize edildiğine dair bir mesaj alacaksınız. Bu özellik, önceki tüm sohbetlerinizi başka herhangi bir cihazda senkronize etmenize yardımcı olacak ve WhatsApp’ı sorunsuz bir şekilde kolayca kullanabileceksiniz.

Bu özellikler hala geliştirme aşamasındadır, bu nedenle WhatsApp’ın bunları ne zaman yayınlayabileceğini bilmiyoruz. Beta test kullanıcılarına sunulduğunda bu konuda daha fazla bilgi sahibi olacağız. İşte o zaman bu güncellemeler hakkındaki düşünceleri duyabileceğiz. Yani şimdilik tek sahip olduğumuz sabır.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir