Ana SayfaGüncelWhatsApp, artık her sohbet için ayrı bir duvar kağıdı kullanmaya olanak tanıyor!

WhatsApp, artık her sohbet için ayrı bir duvar kağıdı kullanmaya olanak tanıyor!

WhatsApp, son zamanlarda birçok yenilik yaptı ve yapmaya da devam ediyor. Son zamanlarda yeni duvar kağıtları ve yeni çıkartmaları kullanıma sunan şirket, özelleştirme konusunda da bir yenilik yaptı.

whatsapp

Her kişi ve gruba ayrı duvar kağıdı belirlenebilecek

WhatsApp tarafından geliştirilen bu yeni özelleştirme imkanı sayesinde artık kullanıcılar, her grup ve kişi için ayrı ayrı duvar kağıdı belirleyebilecek. Eskiden duvar kağıdı değiştiğinizde tüm sohbetlerde değişiyordu. Bu özellik sayesinde artık kişiye ve gruba özel olarak duvar kağıdı değiştirilebilecek. Bu özellik, artık kullanıcılara istediği ruh halini oluşturma ve kimle konuştuğunu hatırlama gibi konularda yardımcı olacak.

Duvar kağıtları açık ve koyu mod için ayrı olacak

Bu özellik ile birlikte gelen bir diğer şey de duvar kağıtlarının koyu mod ve açık mod olarak ayrılması. Bu sayede koyu mod kullanıyorsanız koyu mod’a ait duvar kağıtlarını, açık mod kullanıyor iseniz de açık mod’a ait duvar kağıtlarını kullanabileceksiniz. Ayrıca bu güncelleme ile birlikte emoji ve metin ile çıkartma bulma özelliği de kullanıcıların kullanımına sunulacak. Güncelleme, bu hafta içerisinde hem iOS hemde Android kullanıcılarının kullanımına sunulacak.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir