Ana SayfaGüncelWhatsApp, işletme hesapları için bir abonelik planı sunuyor

WhatsApp, işletme hesapları için bir abonelik planı sunuyor

Tüm işletmeler için güvenli bir platform sağlamak söz konusu olduğunda, WhatsApp oyununu bir üst seviyeye çıkardı. Şirketlerini büyütmek amacıyla kısa süre önce diğer cihazlara bağlanabilen iş sohbetlerini tanıttılar ve şu anda abonelik planları geliştiriyorlar. WhatsApp Premium’un piyasaya sürülmesi, tüm iş çözümleri için çok önemli bir fırsat ve harika bir fırsat olacak.

WhatsApp, kullanıcıları için birkaç kullanışlı özellik sunmak üzere ve yıllar süren yoğun çalışmaların ardından nihayet bir abonelik planı sunmaya karar verdiler. WhatsApp, Haziran ayının başında işletme hesapları için abonelik planları oluşturulmasını önerdi. Operatörler, WhatsApp premium ile sosyal aktivitelerini daha iyi organize edebilir ve verileri kaydedebilir.

Ayrıca, WhatsApp’ın premium sürümü, uzmanlaşmış işletmelere müşterileriyle iletişimde kalmayı ve onları diğer cihazlara bağlamayı kolaylaştıran bazı son teknoloji özellikler sunar. Playstore ve Testflight, kullanıcıları yeni özelliği yüklemeleri ve sırasıyla iOS ve Android’de işletmeleri için abonelik planı kazanmaları konusunda bilgilendirdi.

Açık olmak gerekirse, WhatsApp Premium, yaklaşımı tercih eden belirli işletmeler için isteğe bağlı bir plandır. Eski sürümünüzü daha yeni bir sürüme güncelleyerek etkinleştirebilir, ardından özelliği açmak için WhatsApp ayarlarına gitmeniz yeterlidir. Ayarlarda, fırsattan yararlanmaya uygun olduğunuz anlamına gelen WhatsApp premium seçeneğini bulacaksınız.

Ayrıca ülkeye göre farklılık gösterecek olan özelliği açtıktan sonra sizden belirli bir abonelik ücreti ödemenizi isteyebilir. Ödeme yapıldıktan sonra, günlük görevleri yönetmenizi kolaylaştıracak iki gelişmiş özelliğe erişebilirsiniz.

Özel işletme bağlantısı, daha gelişmiş seçeneklerden biridir. Bağlantı, müşterilerinizle bağlantı kurmanıza ve şirketin tekliflerine genel bir bakış sağlamanıza olanak tanır. Bağlantıyı hesabınıza eklerseniz, müşteri açılış işletme sayfasını görüntüleyebilir ve bağlantıya tıklayarak daha kolay bir şekilde konuşmaya başlayabilir.

Abonelik planınızı kaybettiğinizde özel işletme bağlantısının süresi dolar. Ayrıca işletmeler, şirketin adıyla eşleşen özel bir bağlantı seçerek müşterilerin işletme bağlantılarını hatırlamalarına yardımcı olur.

Aynı anda on cihazı bağlayabilme özelliği, WhatsApp premium’un en iyi ikinci özelliğidir ve müşteriyle görüşmenizi yönetmenize olanak tanır. Şirkette daha fazla kişi aynı WhatsApp hesabını kullandığından, müşterilerle ilgilenirken on cihazı bağlamak çok önemlidir.

Ayrıca, en son sürüme abone olmazsak, işimizde geri kalabileceğimizi merak etmeliyiz. Ancak durum böyle değil. WhatsApp premium, gelişmiş olanaklar arayan şirketler için isteğe bağlı bir plandır. Bu nedenle, Uygulamanın en son sürümüne abone olmakla ilgilenmiyorsanız, deneyiminize zarar vermez ve iş Uygulamasını değiştirmez.

Ayrıca, WhatsApp premium aboneliğini Playstore ve App Store’dan istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Bu sürüm, özelliği dünya çapında kullanıma sunmadan önce şimdilik yalnızca birkaç ülkede mevcuttur. Bu nedenle, ülkenizde piyasaya sürülmeden önce orada bekleyin. Daha fazla ayrıntı için, WhatsApp ile ilgili haberler için sosyal medya platformlarınıza bağlı kalın.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir