Ana SayfaGüncelWhatsApp, işletmelerle olan sohbetleri kolaylaştırıyor!

WhatsApp, işletmelerle olan sohbetleri kolaylaştırıyor!

Dünyaca ünlü mesajlaşma platformu WhatsApp, yenilikler yapmaya devam ediyor. Şirket, bir süredir işletme hesaplarına odaklanmış durumda. Son yapılan yeniliklerin çoğu işletme hesapları yönüne yapılıyor ve bugün yapılan bir yenilik de bu yönde. WhatsApp, artık işletmelerle kullanıcıların iletişim kurmasını daha hızlı ve kolay hale getirecek bir özellik üzerinde çalışıyor.

whatsapp

Artık işletmelere kalıp mesajlar gönderilebilecek

Artık bir işletme hesabı ile sohbet başlatırken uzun uzun yazmanıza gerek kalmayacak. Ekran görüntüsünde görülebileceği üzere işletme hesabı sahibinin belirlediği kalıp mesajlar atarak işlerinizi daha hızlı ve kolay şekilde halledebileceksiniz. Ayrıca bu özellik sayesinde stok bilgileri gibi bilgilere erişiminiz daha kolay hale gelecek.

İşletmelerle iletişime geçme süresinin kısaltılması hedefleniyor

İşletmeler ile iletişimi haftalardan dakikalara indirdiğini söyleyen WhatsApp, bu ve bu gibi yeni özellikle birlikte süreyi daha fazla kısaltacaklarını söyledi. Şirket, bunun esas olarak “orta ve orta ile büyük arası” firmalar ile iletişime geçme konusunda kullanıcılara yardımcı olacağına inanıyor.

Özellik şu anda test ediliyor

Özellik şu anda test aşamasında ve büyük bir kitle tarafından test ediliyor. Ancak siz özelliği test edemiyorsanız bir süre daha beklemeniz gerekebilir. Çünkü WhatsApp, bir özelliği kullanıma sunmadan önce haftalarca test sürecinden geçiriyor.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir