Ana SayfaSosyal MedyaWhatsAppWhatsApp kullanıcı politikasını değiştiriyor!

WhatsApp kullanıcı politikasını değiştiriyor!

Mesajlaşma, iletişim uygulamalarının Dünya’da en çok tercih edilen ve indirilmeye sahip olan uygulaması WhatsApp, kullanıcı politikasını değiştiriyor. Kullanıcılar; yeni değişiklikleri kabul etmesi gerekecek ya da uygulamayı kullanmaya devam edemeyeceklerini bildirdiler.

WhatsApp Messenger’ın 2021 yılı için geliştirme ekibi, yeni kullanım şartları sunmayı planlıyor. Kullanıcıların yeni değişiklikleri kabul etmesi gerekecek ya da uygulamayı kullanmaya devam edemeyecekler.

WhatsApp kullanıcı politikası hakkında bilgilendirmeler yapacak

Yayınlanması yaklaşan kullanıcı politikası değişiklikleri, WhatsApp ve Facebook’ta kişilerinin verilerinin işlenmesiyle ilgili olduğu belirtilmektedir. Bu koşullar 8 Şubat’ta yürürlüğe girmesi bekleniyor ve bundan önce de kullanıcılar yeni uygulama politikası hakkında bildirimler alacak.

WhatsApp kullanıcı politikasını

Şu anda yeni gelecek olan kullanıcı politikası hakkında neredeyse hiçbir şey bilinmiyor. Ancak WhatsApp messenger programının beta sürümlerinde bazı ipuçlar çoktan ortaya çıktığı belirtiliyor. Çeşitli raporlara göre de, yeni değişiklikler WhatsApp hizmeti ve veri işlemenin yanı sıra şirketlerin ve markaların WhatsApp sohbetlerini depolamak ve yönetmek için Facebook hizmetlerini nasıl kullanabileceğini etkileyecek. Bu konu hakkında ayrıntılar gelirse sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Kaynak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir