Ana SayfaGüncelWhatsApp, macOS Uygulamasının Yeni Beta Sürümünü Kullanıma Sundu

WhatsApp, macOS Uygulamasının Yeni Beta Sürümünü Kullanıma Sundu

WhatsApp, iOS kullanıcıları için bir dizi heyecan verici lansman getiriyor ve bunlar arasında macOS uygulamasının yeni bir beta sürümü ve iOS kullanıcılarının nihayet mesajlara tepki verme yeteneği yer alıyor.

Yeni başlayanlar için, WhatsApp’ın hem iPad hem de Mac kullanıcılarına fayda sağlayacak evrensel bir uygulama tasarlama sözüne sadık kalmaya bir adım daha yaklaştığı görülüyor. Ve bu, macOS’un yeni beta sürümünün piyasaya sürülmesiyle görülebilir.

Uygulamanın en iyi Catalyst teknolojisi kullanılarak oluşturulduğu bildiriliyor. Bu, Apple’ın Mac kullanıcılarının nihayet bu yeni macOS uygulaması aracılığıyla uygulamaya erişebilecekleri anlamına geliyor.

Yeni uygulamanın tamamen klasik WhatsApp web’i temel aldığına dikkat etmek önemlidir. Benzer şekilde şirket, bir Elektron Çerçevesinden nasıl destek aldığını da açıkladı.

Catalyst teknolojisi, hem Apple iPad hem de Mac WhatsApp kullanıcıları arasındaki boşluğu dolduracak gibi görünüyor ve birinci aşamaya ulaşıldığı açık. Şimdi, aynı sürümü iPad kullanıcıları için de bekliyoruz.

Haber ilk olarak , yeni uygulamanın sadece harika görünmekle kalmayıp aynı zamanda uyumlu olduğu cihazlar arasında oldukça sorunsuz çalıştığını belirten WABetaInfo tarafından bildirildi.

 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir