Ana SayfaGüncelWhatsApp, Mesaj silme süresini uzatıyor!

WhatsApp, Mesaj silme süresini uzatıyor!

Meta’nın sahip olduğu anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, platformu için bir dizi yeni proje üzerinde çalışıyor.

WABetainfo tarafından yayınlanan en son bloga göre, geliştiriciler kısa süre önce belirli sayıda kullanıcı için iki farklı beta güncellemesi paylaştı. İlk güncellemeye “ yeni zaman sınırı ” adı verildi. Bu sürüm, mesajların herkes için kaldırılması için uzun bir süreye odaklanır.

Başlangıçta, teslim edilen mesaj herkes için 1 saat, 8 dakika ve 16 saniye içinde kaldırılabiliyordu, ancak şimdi süre iki gün ve on iki saate kadar genişletildi. Blog, yeni sınırın başlangıçta, güncelleme beş yıl önce 2017’de duyurulduğunda planlandığını ortaya koydu. Kasım 2021’de, zaman sınırının uzatılabileceğine dair söylentiler ortaya çıkmaya başladı. Ve 1 Temmuz 2022 itibariyle, yeni güncellemenin uzatılmış bir zaman sınırını izleyeceği WhatsApp tarafından resmen onaylandı. Grup yöneticilerinin gruplarındaki herhangi bir kişiden gelen herhangi bir mesajı silmesine izin verecek benzer bir güncelleme de devam ediyor. Ancak bu güncelleme için geliştiriciler tarafından çok fazla detay paylaşılmış değil.

Beta sürümü 2.22.15.8bazı Android kullanıcıları için yayınlandı ve herkese ulaşması biraz zaman alabilir.

Bu arada, diğer güncelleme Windows kullanıcıları içindir. Güncelleme, “yeni bağlam menüsü” olarak adlandırıldı. Bu yeni sürüm, kullanıcılarına yeni seçenekler içeren yeni bir bağlam menüsü sağlayacaktır.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir