Ana SayfaGüncelWhatsApp, mesaj silme yönünde yenilik yapıyor!

WhatsApp, mesaj silme yönünde yenilik yapıyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri şüphesiz WhatsApp. Şirket, uzun zamandır kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Şirket, bugün kullanıcıların en çok kullandığı özelliklerden olan mesaj silme özelliğini geliştirecek bir yenilik yapıyor.

whatsapp

Mesaj silme özelliğindeki süre sınırı kaldırılacak

WhatsApp, birkaç yıl önce mesaj silme özelliğini sunduğunda herkes çok heyecanlanmıştı. Özellik kullanıma sunulduğundan beri yanlış kişiye yazmaktan doğan problemler önemli ölçüde azaldı. Ancak mesaj silme süresi 1 saat 8 dakika 16 saniye ile sınırlandırılmış durumda. Şirket, gelen talepler üzerine bu sınırı kaldırmaya hazırlanıyor.

Geçmişte atılan mesajların tümü silinebilecek

Sınır kaldırıldıktan sonra 5 yıl önce attığınız mesajı dahi silme şansınız bulunacak. Bu sayede eski zamanlarda oluşan olumsuzlukları doğuran mesajlarınız gibi mesajlarınızı istediğiniz zaman silme şansınız bulunacak.

Özellik şu anda test aşamasında

Bu yenilik şu anda test aşamasında ve ne zaman tüm kullanıcıların kullanımına sunulacağı belirsizliğini koruyor. Elimize yeni bilgi geçtikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir