Ana SayfaGüncelWhatsApp sonunda çok fazla belge paylaşan kullanıcıları için çok ihtiyaç duyulan bir...

WhatsApp sonunda çok fazla belge paylaşan kullanıcıları için çok ihtiyaç duyulan bir özelliği kullanıma sunuyor

Başka bir gün, Android kullanıcıları için WhatsApp messenger Beta tarafından başka bir özellik kullanıma sunuldu. WhatsApp Messenger Uygulaması, insanların gizliliklerini davetsiz misafirler tarafından ihlal edilmeden iletişim kurabilecekleri en güvenli yerlerden biri olarak kabul edilir.

Bu nedenle, kullanıcılarının gizliliğini korumak ve onlar için daha kolay hale getirmek için birçok özellik üzerinde çalışıyorlar. WhatsApp, tanıdıklarınızı engellemekten özel resimlerinizin ve belgelerinizin ekran görüntülerini almaya ve grup sohbetlerinde bir oylama sistemi oluşturmaya kadar , belge paylaşımı için bir başlık çubuğu sunuyor.

Şimdiye kadar altyazı çubuğu yalnızca bir grup sohbetinde paylaşılan resim ve videolarla sınırlıydı. Beta sürümü, belge paylaşımı için bir başlık çubuğu oluşturdu ve WhatsApp beta sürümünü getirdi2.22.22.7’ye kadar .

Son raporlar, meta sahibi WhatsApp’ın her gün yeni özellikler denediğini öne sürdü. WhatsApp topluluğuna hizmet etme yeteneklerini geliştirmek için gizlilik politikalarını değiştiriyor ve yeni bir sürüm oluşturuyorlar.

WhatsApp beta’daki bu yeni güncelleme, altyazılı belgeleri paylaşmanıza olanak tanır. Bu beta test kullanıcıları tarafından yapılan testlere göre bir sürümün yükseltilmesinin uyumlu olduğu söylendi. Ancak güncelleme, yalnızca dünya çapında piyasaya sürülmeden önce kullanılabilir.

Ayrıca, Uygulamanın en son sürümünü indirdiğinizde bu özellik kullanıma sunulacaktır. Yenisine erişmek için önceki betanın indirilmesi gerekir. En son sürümü indirdikten sonra, messenger’ınızda kurulu bazı yeni özellikleri deneyimleyeceksiniz.

Dediğimiz gibi WhatsApp beta, messenger’a kurulacak yeni özellikler üretmek için çalışıyordu. Android 2.22.22.2 için WhatsApp beta, belge gizliliği için daha fazla ilerleme kaydettiklerini ve belgeleri başlık altında paylaştıklarını belirten bir açıklama kaydetti.

Platform sonunda özelliği başlatmaya ve A-oyununu teknoloji dünyasına getirmeye karar verdi. Beta test kullanıcıları en son sürümü yükledikten ve yeteneğini sağlamak için kullandıktan sonra kalitenin iyi çalıştığı söyleniyor.

Belgeyi seçerek kendiniz test edebilirsiniz ancak bundan önce en son Whatsapp sürümünü indirmeniz gerekir. Belgeyi, istediğiniz alıcıyla paylaşmadan önce bir resim yazısı ekleyebileceğiniz resim yazısı çubuğuyla birlikte açacaktır. WhatsApp habercimizde zaten bir arama motoru seçeneğine erişimimiz olduğundan, başlık belgeyi bulmamızı kolaylaştıracak.

Meta, WhatsApp’ı satın aldığından beri Uygulamada birçok değişiklik meydana geldi. Bir kez görüntülenen mesajların ekran görüntülerini engelleyen bir yoklama sistemi, işletme hesapları için bir abonelik planı ve şimdi de belge paylaşımı için başlık çubuğu başlattılar. Şirket içinde harika şeyler oluyor. Bakalım en çok kullanılan mesajlaşma uygulamasına daha ne gibi değişiklikler getirecekler.

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir