Ana SayfaGüncelWhatsApp, yeni medya seçme bölümünü test ediyor!

WhatsApp, yeni medya seçme bölümünü test ediyor!

Dünya üzerinde en çok kullanılan mesajlaşma platformlarının başında şüphesiz WhatsApp geliyor. Şirket, uzun zamandır kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına birçok yenilik yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün şirket, kullanıcıları büyük bir dertten kurtaracak yeni bir özelliği test etmeye başladı. İşte detaylar

WhatsApp, arayüz değişikliğine gidiyor

Uzun zamanlardan beri kamera simgesine tıkladığımızda ve ekranı aşağıdan yukarı kaydırdığımızda aradığımız fotoğrafı bulmak bir hayli güç oluyor. Şirket, tam da bu sorunu ortadan kaldırmak için çalışmalara başladı. Bugün ortaya çıkan habere göre artık kamera simgesine bastığımız zaman aradığımız fotoğrafı bulmamızı kolaylaştıran bir arayüz karşımıza çıkacak.

Geleriye direkt olarak ulaşmak mümkün olacak

Son kullanılanlar ve galeri seçeneklerinin bulunacağı alanda son kullanılanlar bölümü, galerinize en son düşen fotoğraflardan oluşacak yani şu anda olduğu gibi. Ancak asıl olan üstte bulunan galeri seçeneği. Bu seçeneğe tıkladığınız zaman galerinize erişebilir, albümlerinizi açıp çok daha hızlı şekilde aramanızı yapabilirsiniz.

Yakın zamanda kullanıma sunulacak

Şu anda test edilen özellik, yakın zamanda tüm kullanıcıların kullanımına sunulacak. Peki siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünde fikrinizi belirtmeyi unutmayın. Yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için takipte kalın!

 

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir