Ana SayfaGüncelYouTube, yeni bir çevrimdışı indirme özelliği üzerinde çalışıyor!

YouTube, yeni bir çevrimdışı indirme özelliği üzerinde çalışıyor!

Dünyaca ünlü video paylaşım platformu YouTube, Premium ile gelen video indirme özelliğine önemli bir yenilik getiriyor!

youtube

İndirmeler özelliği birçok kullanıcı tarafından severek kullanılıyor

YouTube’un çevrimdışı oynatma için kullanıcıların kullanımına sunduğu indirmeler özelliği birçok YouTube Premium kullanıcısı tarafından sevilerek kullanılıyor. Bu özellik, hareket halindeyken veya internetinizin sınırlı olduğu durumlarda internet kaynağı bulduğunuz zaman videoları indirip videolarınızı çevrimdışı olarak izlemeye olanak tanıyor.

İndirmeleri başka cihazlara aktarabilme özelliği geldi

Premium özelliği ile gelen indirmeler özelliğine bugün itibariyle bir yenilik getirildi. Bu yenilik sayesinde kullanıcılar, ayarlar bölümünden hesaplarının açık olduğu diğer cihazları görerek mevcut cihazlarındaki indirmelerinin sahip oldukları diğer cihazlara aktarılmasını sağlayabilecek. Ayrıca diğer cihazların Wi-Fi erişimi varsa kalite ayarlaması gibi bazı ince ayarlar da gerçekleştirilebilir.

YouTube Premium nedir?

YouTube Premium kullanıcıları için kullanıma sunulan bu özelliğin önümüzdeki günlerde tüm kullanıcılara ulaşacağını söyleyelim. Premium demişken bu hizmetin ne olduğunu hatırlatmakta fayda var. Premium’a aylık 17.99 TL ödeyerek Reklamsız videolar, Reklamsız müzik, Video indirme gibi birçok özelliğe sahip olabiliyorsunuz.

Kaynak

Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir