24 Nisan Salı

Youtube’un yeni sosyal ağı yorum bölümüyle karşınızda!

Youtube’un yorumlar bölümünde oldukça popüler olacak bir güncelleştirme aldı. Yeni güncelleştirmede Youtube yorumları tıpkı bir forum gibi olacak ve yeni bir sosyal trend ortaya çıkacak.


Youtube için en çok beğenilen şey videoların altına gelen yorumlar oluyor ve en çok takipçisi olan kanallar genelde izleyenleri ile birebir iletişim halinde olanlardan diyebiliriz. İzleyenlere geri dönüş sağlamak kanalınızın kalitesini takipçi sayısını sizi takip edenlerin ise kalıcı olması için çok gerekli bir durumdur.

Şimdi Youtube burada dönen etkileşimi fark etmiş olacak ki bunun için henüz test aşamasında olan ve vlogbrothers kanalının hayata geçirdiği Topluluk kısmını görebilecekler. Artık paylaşım yaptıktan sonra başka bir sosyal medya platformunda değil de yine paylaşacağınız kısa bir video ile veya görsel ile tüm takipçilerinizle iletişime geçebileceksiniz. Bu da bir nevi Youtube’un yorumlarının forum gibi olduğu şu dönemde bir hayli rekor kıracak bir güncellemeye benziyor.

YOUTUBE SOSYAL SİTELERE KAFA TUTUYOR

Artık kanallar izleyenleri yani aboneleri ile birebir iletişimi bir görsel ekleyerek ya da bir kısa video ekleyerek sunabilecek. Aynı zamanda kanal sahipleri izleyenlerine planlarından da bahsedebilecekler. Son olarak yeni attıkları videoyu embed şeklinde küçük bir kısmını paylaşarak orada olanlara da yeni video geldiğini gösterecek. Zamanla bu özellik her kanal için açılacak böylelikle bunu deneyimlemek sizin kanalınız bir artı daha kazanmış olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Johnny Sins

Johnny Sins Türk abur cuburlarını denedi!

Dünya çapında adını sıkça duyuran Johnny Sins,  geçtiğimiz günlerde YouTube kanalı açmıştı. Youtube kanalını açmasının …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir