3 Kasım Cumartesi

Başka Bir Şey efsanesi geri döndü!


başka bir şey

Başka Bir Şey efsanesi ikinci sezonuyla geri döndü! Yayınlandığı dönemde çok büyük ilgi göre Başka Bir Şey serisi, ilk sezonun bitmesiyle birlikte büyük bir sessizliğe gömülmüştü. İnternet sitesini de kapatan ekip, geçtiğimiz günlerde yeni bölüm ile tekrar izleyenlerin karşısına çıktı. Ancak, bu kez çok daha farklı şeyler anlatılacak.

Türkiye’nin en önemli girişimlerinden Edelkrone, dünya çapında ürettiği sinema ekipmanları ile tanınıyor. Alanında dünyanın en iyilerinden olan firma, 2016’da Başka Bir Şey serisiyle, deneyimlerini insanlara aktarmaya başlamıştı. 13 bölümden oluşan ve YouTube’da çok ses getiren ilk sezonun ardından bir internet sitesi kuran ekip, yaşanan çeşitli sorunlar nedeniyle internet sitesini kapatmış ve büyük bir sessizliğe gömülmüştü. Ancak, efsane geri döndü!

İlginizi çekebilir: Marul Kafa’dan şok eden 400.000 abone kutlaması!

Başka Bir Şey 2. sezon yayında!

Hayata farklı bir pencereden bakmanızı sağlayan serinin en önemli özelliği, insanları farklı şekilde düşünmeye teşvik etmesi. Genç girişimci adaylarının kısa sürede gözdesi haline gelen kanal, pek çok kişinin yeni ufaklara yelken açmasını veya olaylara farklı şekilde bakarak, hayatında önemli kararlar vermesini sağladı.

Tamamen düşünceler, fikirler ve yeni bir şey ortaya koyma üzerine kurulu olan belgesel serisi, Edelkrone’daki yönetim anlayışını, fikirler gerçeğe dönüşürken yaşananları ve ekibin çuvallamalarını tüm detaylarıyla anlatıyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yusuf Güney de YouTuber oluyor!

Bir Sevda Masalı isimli albümüyle 2009 yılında müzik piyasasına ilk profesyonel girişini yapan şarkıcı Yusuf …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir