Ana SayfaİnternetFacebook Workplace'in Yeni Araçları Yayında!

Facebook Workplace’in Yeni Araçları Yayında!

Facebook Workplace, şirketlerdeki çalışanların katıldıkları iş gününden en iyi şekilde yararlanabilmelerini sağlama konusunda iyi bir performans gösteriyor. Şu anda meydana gelen yaygın karantina sırasında orada çalışan çok sayıda insan; şöyle ki, bir çok yönden Facebook şirketi gibi bir hizmetin uzun süredir olduğu gibi bile kullanılmasından elde edilebilecek fayda yaratır.

facebook

Ancak, bazı yeni araçlarla kullanıcıların bu hizmeti alacakları, çalışanları uzaktan çalışan birçok şirketin can damarı olabilir. Birincisi, artık Bilgi Kütüphanesi olarak adlandırılan şeyi alacaksınız. Bu, esas olarak şirketinizin yapmaya çalıştığınız iş türü için gerekli olabilecek her türlü önemli bilgiyi ekleyebileceği merkezi bir konumdur. Çalışanlar, bu işi yapmak için ihtiyaç duydukları bilgileri bulmaya çalışan araştırmalara göre her hafta saatlerini boşa harcıyorlar. Bu nedenle bu bilgilerin merkezi bir konumda bulunması da büyük bir yardımcı olacaktır.

Alacağınız bir diğer gerçekten kullanışlı özellik, yöneticiler için taslaklar yapabilmenizdir. Bu, taslakların elektronik posta ile gönderilmesinden ziyade Facebook Workplace ‘in kendisinde yapılmasını sağlayarak hayatları kolaylaştıracaktır. Bu sadece zaman kazandırmakla kalmaz. Aynı zamanda tüm işbirliklerinin tek bir noktada gerçekleşmesini sağlayarak iş kalitesini de geliştirmeye yardımcı olur.

facebook workplace

Bunlar bazı yararlı yeni araçlardır. Tüm dünyada gerçekleşen karantina sırasında özellikle kullanışlı olacaktır. Bu nedenle zamanlama kesinlikle tesadüf değildir.

Facebook hakkında yazdığımız bir diğer önemli güncel habere de buraya tıklayarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir