2 Kasım Cuma

Instagram rahatsız etme özelliği!


Instagram, son zamanlarda ardı ardına yenilikler yapıyor ve bunlara bir yenisini daha ekledi. Bu yenilikler ile rakiplerini geride bırakmayı hedefleyen uygulama, artık fazla vakit geçiren kullanıcıları uyarmaya başladı. Bakalım bu özellik bizlere neler sunacak? İşte Instagram rahatsız etme özelliği ve diğer yenilikler!

Kylie Jenner Instagram hesabı servet değerinde!

Instagram rahatsız etme özelliği

Yaklaşık olarak 1 Milyar kullanıcıyı geçen uygulama, kullanıcıları için en yeni özelliğini test ettiği ortaya çıktı. Bu özellik, ilerleyen zamanlarda Facebook ve WhatsApp gibi platformlara da geleceği ön görülüyor. Bunun dışında, Facebook için de aynı özelliği test edildiği ortaya çıkması da özelliğin yakın zamanda yayınlanacağına işaret ediyor.

Instagram rahatsız etme

Rahatsız etme özelliği sayesinde kullanıcılar, internete olan bağımlılığına bir nebze de olsa engel olacak. Bu özellik, günümüzde birçok uygulamada da gelmeye başladı.

Instagram’a yeni gelen özellik sayesinde kullanıcılar, artık bildirimlerini otuz dakika, bir saat, iki saat, sekiz saat veya bir gün boyunca kapatılabilecek. Bildirimlerin kapatılmasının yanı sıra, ses ve titreşiminde kapatılacağı, sızıntılar arasında yer alıyor.

Ek olarak, yeni gelecek olan güncelleme ile birlikte, kullanıcılar uygulama üzerinde ne kadar vakit harcadıkları da gözükecek. Bununla da kalmayıp, uygulama sizleri uyaracak. Bu özellik ayrıntılı bir şekilde sizleri de bilgilendirecek.

Son olarak, bu özelliklerin henüz test aşamasında olduğu ve sadece beta kullanıcıları tarafından şu an için deneyimlediği söyleniyor. Bu özellikler, ilerleyen zamanlarda tüm işletim sistemlerine geleceği de dile getirildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En iyi Youtube yayıncıları belli oldu

Yılın en iyi video üreticilerine verilen Streamy Ödülleri, 8. kez sahiplerini buldu. Bir anlamda en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir