Kylie Jenner Instagram hesabı servet değerinde!

1
2.189 okunma
Kylie Jenner Instagram

Sosyal medya ve sosyal medya üzerinden yapılan reklamlar, geleneksel reklamların çok daha ötesinde kitlelere erişmeye başladı. Bu erişim gücü yükseldikçe de popüler Instagram hesaplarının değeri, daha da artıyor. Bunlardan biri de, Kylie Jenner Instagram hesabı! Kylie Jenner’ın hesabı, tam anlamıyla bir servet değerinde!

Kylie Jenner kimdir?

1997 doğumlu olan Kylie Jenner, (Kylie Kristen Jenner) model ve televizyon kişiliği. E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol almaktadır. Kim Kardashian’ın üvey kardeşi ve Kendall Jenner’in küçük kardeşidir.

Kafalar’dan 4 milyon abone için Özel Video sözü!

ABD’li genç televizyon kişiliği ve modeldir. Her dönem magazin bültenlerinde çok konuşulan ve dünya genelinde geniş bir kitle tarafından takip edilen Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir. Kylie ilk eğitimine Sierra Canyon Okulunda başladı, 2012 yılında ise, eğitimine Laurel Springs Okulunda devam eden Kylie 2015 yılında lise diploması ile mezun oldu.

14 yaşında Jenner “Your Style Crush” Sears hattı ile modellik kariyerine başlayan Jenner ve kuzeni Natashanın giyim firması için modellik yaptı. OK! dergisine ilk profesyonel pozlarını verdi. 2011 yılında ise kızkardeşi Kendall ve Kylie, Seventeen dergisi tarafından ‘Stil Elçileri‘ olarak seçildiler.

Kylie Jenner Instagram hesabı neden bir servet değerinde?

Instagram hesabında, tam 110 milyon takipçiye sahip olan Kylie Jenner, bu takipçi kitlesi ve etkileşimi sayesinde, elinde büyük servet barındırıyor. Sosyal medya analizleri yapan, D’Marie Analytics isimli firmanın yaptığı analiz ise inanılması güç bir değeri açık bir şekilde yansıtıyor. D’Marie Analytics firmasının raporuna göre, Jenner’ın Instagram hesabı üzerinden attığı her bir paylaşım, 1 milyon dolar üzerinde bir reklam değerine sahip! Yanlış okumadınız! Her bir paylaşımın değeri, 1 milyon doların üzerinde!

Jenner’ın tüm sosyal medya hesaplarının toplam takipçi sayısı ise, 155 milyonu geçmiş durumda. Sahip olduğu hesapların, dünya çapındaki erişim ve etkileşimi ise, bu değeri haklı bir pozisyona getiriyor. Ortaya çıkan rakamlara göre, son 30 gün içinde 156 Instagram paylaşımı yapan Jenner, 187 milyon etkileşimi geçmiş durumda.

View this post on Instagram

thanks @voguemagazine ✨

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Yukarıda gördüğünüz paylaşımın, sadece 4 günde 4.3 milyon beğeni sayısına yaklaşması ve aldığı yorum sayısı, bu hesabın reklam açısından ne kadar değerli olduğunu açık bir şekilde ortaya koyuyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz