1 Kasım Perşembe

Murat Sakaoğlu: Enes Batur’u seviyorum ama…


Murat Sakaoğlu

Murat Sakaoğlu Youtube’a başlar başlamaz bir gerginlik ile gündeme geldi. Murat Sakaoğlu, Enes Batur ile arasındaki gerginlik için Instagram’dan açıklamalar yaptıktan sonra, şimdi de yeni videosuyla birlikte Youtube’dan önemli bir açıklamada bulundu.

Vine fenomeni Murat Sakaoğlu, Vine’ın yok olmasıyla birlikte Instagram’a geçiş yapmıştı. Yıllarca YouTube’a girmeyen Sakaoğlu, geçtiğimiz hafta ilk YouTube videosunu yayınladı. Kırmızı Koltuk adındaki program, Oğuzhan Uğur’un Onedio’da sunduğu P!nç programına fazlasıyla benzetilmişti. Sakaoğlu, hem P!nç benzerliğine hem de Enes Batur ile arasındaki gerginliğe Kırmızı Koltuk programının yeni bölümünde cevap verdi.

İlginizi çekebilir: Reynmen’den büyük intikam! Berkcan Güven’in evini gizlice boyadı!

Murat Sakaoğlu ve Enes Batur arasındaki gerginlik devam edecek mi?

Videosunun girişinde geçtiğimiz hafta yayınlanan bölüm hakkında konuşan Sakaoğlu, ilk olarak P!nç hakkındaki eleştirilere yanıt verdi. Sonrasındaysa Enes Batur ile arasında yaşanan gerginliğe değindi. Enes Batur’u sevdiğini söyleyen YouTuber, sevmesinin eleştiri yapmayacağı anlamına gelmediğini belirtti. Sakaoğlu’nun Enes Batur hakkında söylediklerinin tamamına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Instagram

Kırmızı koltuk 1. BÖLÜM youtube’da Yayında! Link bio’da!

A post shared by MuratSakaoğlu (@muratsakaogluback) on

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yusuf Güney de YouTuber oluyor!

Bir Sevda Masalı isimli albümüyle 2009 yılında müzik piyasasına ilk profesyonel girişini yapan şarkıcı Yusuf …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir