Ana SayfaİnternetSamsung Akıllı TV'lerde Apple Music Artık Mevcut!

Samsung Akıllı TV’lerde Apple Music Artık Mevcut!

Samsung, bugünden itibaren akıllı TV’leri için yeni bir Apple Music uygulamasını kullanıma sunulduğunu duyurdu. Uygulama 2018’den 2020’ye kadar çıkan tüm Samsung Akıllı TV’lerde kullanılabilir indirebilir hale geldi.

Samsung TV’ler için Apple Müzik uygulaması, Apple TV’de olduğu gibi çalışıyor. Mevcut Apple Kimliğiniz ve Music hesabınızla oturum açabilir veya doğrudan TV’den “abonelik işlemine başlayabilirsiniz”. Samsung Akıllı TV’nizden bir Music hesabına kayıt olursanız diğer platformlarda sunulan kampanya gibi üç aylık ücretsiz deneme için hak kazanırsınız.

apple müzik

Samsung TV’deki Apple Music, Sana özel çalma listeleri, videolar, Beats 1 gibi akışlı radyolar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere hizmetin tüm özelliklerine erişim sağlar. Ayrıca, “bu uzaklaşma zamanında bir bağlantı veya topluluk hissi yaratmaya yardımcı olmak için” hazırlanmış çalma listeleri ve röportajları içeren en son “Evde Müzik” içeriğine de erişim desteği bulunuyor.

Bugünkü duyuru, Samsung’un geçen yıl AirPlay 2 ve TV uygulaması için erken desteğini izliyor;

Samsung Electronics stratejik ortaklıkları ve iş geliştirme başkan yardımcısı Salek Brodsky, ‘Hedefimiz her zaman tüketicilere en iyi eğlence deneyimlerini sunmak oldu – ve insanlar evde daha fazla zaman harcadıkça, bu misyona her zamankinden daha fazla bağlıyız’ dedi. .

“Geçen yıl TV uygulamasını sunan ilk TV üreticisiydik ve bugün Music’i ilk sunan biziz. Apple ile ortaklığımız, özellikle Akıllı TV’lerinden daha fazla içerik seçeneği aradıklarından tüketicilere benzersiz bir eğlence seçenekleri dizisi getirmede etkili oldu. ‘

Uyumlu bir Samsung Akıllı TV’lerden birine sahipseniz, yeni Music uygulamasının şimdi Samsung Smart TV mağazasından indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir