Ana SayfaİnternetSamsung kullananlar varsayılan tarayıcı ile mücadele ediyor!

Samsung kullananlar varsayılan tarayıcı ile mücadele ediyor!

Samsung, dünyanın dört bir yanından milyonlarca aktif kullanıcısı olan en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesi. Teknoloji cihazlarının çoğu gibi, Samsung cihazları da Google Chrome ile karşılaştırıldıklarında varsayılan olarak yüklenmiş kendi internet ‘ine sahip.

Samsung internet iyi çalışıyor olsa da.. Hala birçok kullanıcı Samsung’un varsayılan tarayıcıya kıyasla Google Chrome veya Edge kullanmayı tercih ediyorlar.

samsung internet

Yakın zamanda yapılan bir açıklamaya göre, Samsung cihazlarda garip bir hata bulunuyor. Kullanıcıların diğer tarayıcıları kullanmasını zorlaşıyor. Bu sorunu firma kendini bilerek mi yapıyor güncelleme ile mi oluyor bilinmiyor.

Müşteri sekmeleri konusunda kafa karışıklığı yaşanabiliyor. Uygulamaların aynı penceresi içerisinde varsayılan bir internet tarayıcısı açmasına olanak tanıyor.

Galaxy kullanıcıları da “Özel Giriş” seçeneğiyle bu Özel Sekme sorunuyla karşı karşıyaydı. Ayrıca bağlantıda Chrome Özel Sekmesi ve varsayılan olarak Chrome ile bağlantı açılsa bile İnternet görünecek.

Bu hatayı biraz daha derinlemesine incelemek için Max Weinbach üç Samsung’un Internet tarayıcısı varsayılanı olarak gösterdiğini duyurdu.

samsung internet

Özel Sekmelerin uygulanması, sistemdeki birçok değişikliğe rağmen bir şekilde kırılmış gibigörünüyor, ancak nedeni ne olursa olsun, oldukça rahatsız edici ve Samsung ‘un, kullanıcıların telefonlarını terk etmesini önlemek için yakında bir çözüm bulması bekleniliyor.

Diğer bir haber makalemiz olan Chrome Canary’de QR kod makalesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Chrome Canary içerisinde arkadaşlarınız ile birlikte bir sayfa paylaşmak eskisinden daha kolay oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir