1 Kasım Perşembe

Samsung niyeti bozarak kapaklı telefon çıkarttı

Samsung’un diğer şirketlere inat olarak çıkardığı yeni kapaklı telefon içeren modeli tanıtıldı. Yeni telefon hem Android hem de parmak izi okuyucusuna sahiptir.


Samsung uzun zamandır kapaklı bir Android telefon üzerinde çalışıyordu ve sonunda telefon meydana çıktı. Sızıntı resimlerin neredeyse aynısı olan akıllı telefonunu tasarımı ve özelliklerinden bu haberimizde bahsedeceğiz. 6GB RAM ve Snapdragon 835 ile piyasaya sunulan kapaklı telefonun kapalı olduğu zaman bile çalışacağı ve günü kurtaracağı söyleniyor. Telefon için şuan inceleme videosu ortaya çıkmadığı için çok fazla yorum belirtmek yanlış olacaktır ama telefonun Çin’e özel olarak üretildiği biliniyor. Telefon kapaklı olduğu gibi çift ekranla geliyor. Kapaklı telefon son zamanlarda beğenilmiyor ama elbette yeni bir trend şeklinde ortaya çıkabilir diye düşünüyoruz.

SAMSUNG DİĞER MARKALARI KAPAK ETTİ!

Bazı markalar, Samsung’un kapaklı telefon çıkarmayacağını ve üretmeyeceğini iddia etmişti. Hemen akabinde ise tanınmış bazı kişiler Samsung’un bu anlamda tecrübeli olmadığını ve kapaklı telefon konusunda birçok sorunun olacağı söylenmişti. Koreli şirket Samsung ise yeni Android ve çift ekranlı telefonu ise herkesi tam anlamıyla kapak etti. Bu telefondan sonra o kişiler laf edemez bir hale geldiler ama zaten hak etmişlerdi.

KAPAKLI AMA PARMAK İZİ OKUYUCUSU VAR

Samsung’un yeni tasarım telefonu son sürüm Android ile geliyor. Android Oreo güncellemesiyle ile ilgili bir detay henüz tarafımız ulaşmadı. Ön tarafında 5 MP kamerası bulunan yeni nesil kapaklı telefonun hemen arkasında ise 12 MP bir kamera bulunuyor. Konuyla ilgili daha detaylı bilgiyi çok yakında inceleme yazımızla vereceğiz. Telefonun fiyatı ve hangi ülkelerde satışa çıkacağı hakkında en ufak bir bilgi halen ortaya çıkmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Nearby özelliğini kaldırıyor

Birkaç yıl önce kullanıma sunulan ‘Nearby Notifications‘ kaldırılıyor. İşte kullanıcılar için faydalı olabilecek Google Nearby …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir