1 Kasım Perşembe

Serenay Sarıkaya beklemediği bir anda sırılsıklam oldu

Serenay Sarıkaya geçtiğimiz günlerde katıldığı bir ödül töreninde akıllara durgunluk veren bir olay ile karşı karşıya geldi. Oyuncunun başından aşağı soğuk su döküldü.


Serenay Sarıkaya son zamanlarda sık sık konuşulan ünlü isimler arasında yer alıyor. Medcezir diziyle ünlenen ve hemen akabinde ünlü internet dizisi ‘Fi’ ile gündeme gelen oyuncunun başına gelenleri hayretle izledik. Katıldığı bir ödül töreninde başından aşağı soğuk sular döküldü. Bunu ise oldukça net bir tavırla söylüyoruz, mizah yapmıyoruz. Sarıkaya’nın üstüne garsonlar 2 bardak su döktüler. Yaşanan bu olaydan sonra ise elbette konu sosyal medyada geniş yankı buldu. İyilik tavırlarıyla gündeme gelen Serenay Sarıkaya’nın bu olay karşısındaki tavrı ise bütün medya camiasının şaşırmasına sebep oldu.

2 BARDAK SU DÖKÜLDÜ AMA O SADECE GÜLDÜ!

Fi dizinin yeni sezonu ‘Çi‘ bölümlerindeki cesur sahneleriyle gündeme gelen Sarıkaya’nın başına gelen bu olay sonucundaki tavrı ‘yok artık’ dedirtti. Ünlü oyuncunun ödül gecesi gibi ünlü bir günde, garson sebebiyle üstüne su döküldüğü anlar anbean kaydedildi. Serenay Sarıkaya ilk olarak şaşırıyor ama daha sonra yaşanan olay sonucunda gülmeye başlıyor ve garsonla konuşuyor. Olay sonucunda ünlü oyuncunun yardımına koşanlar oluyor ama biz garson ile muhabbetinden dolayı ünlü oyuncuyu tebrik ediyoruz. Bu tür iyi insanları görmek artık çok zor bir hale geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En iyi Youtube yayıncıları belli oldu

Yılın en iyi video üreticilerine verilen Streamy Ödülleri, 8. kez sahiplerini buldu. Bir anlamda en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir