2 Kasım Cuma

Uygulama geliştiricileri yeni yılda zengin olacak!

İnternette artık uygulama devri başlıyor. 2018 yılıyla birlikte uygulama geliştiricileri çok daha fazla para kazanacak çünkü insanlar güvenli alışveriş yaparak uygulama satın alabilecekler.


Dünya artık uygulama çöplüğüne dönmüş durumdadır ve bu çöplük arasından işe yarar uygulamalar bulmak çok zor bir hale geldi. Mobil mağazalarda artık onaylanmış hesaplar ve bu hesaplardan indirdiğiniz uygulamalar hem güvenli hem de işe yarar uygulamalar oluyor. Yıllardır mobil mağazalarda en çok indirme oranına sahip olan uygulamalar genelde ücretsiz olan uygulamalar oluyor ki bu anlamda uygulama geliştiricilerini kutlamak gerekiyor çünkü risk alıp ücretsiz ama reklam servisi barındıran bir uygulama çıkarıyorlar. Uzmanlara göre yeni yılla birlikte uygulama geliştiricileri çok daha fazla para kazanacak çünkü insanlar artık güvenli alışverişin vermiş olduğu rahatlıkla uygulama satın alabilecek.

UYGULAMA GELİŞTİRMEK ARTIK BİR MESLEK OLDU

Bundan 10 yıl önce birisine ben yazılım öğreniyorum dediğinizde size gülebilirler ve hatta rezil bile olabilirdiniz ama artık durum değişti. Yazılımcı olduğunuzu söylediğinizde adımlarınıza bakar ve size saygı duyar bir hale geliyorlar. Uygulama geliştiricileri Whatsapp, Viber yada diğer bazı uygulamalar gibi insanlık için yararlı uygulamalar geliştiriyorlar. Navigasyonlar ise bu anlamda uygulama geliştiricileri tarafından ciddiye alan bir uygulamadır. Günümüzde mağazalardan en çok indirilen uygulamalar arasında genelde navigasyon uygulamaları bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Nearby özelliğini kaldırıyor

Birkaç yıl önce kullanıma sunulan ‘Nearby Notifications‘ kaldırılıyor. İşte kullanıcılar için faydalı olabilecek Google Nearby …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir