Ana SayfaYoutubeYoutube 'un Mobil Sayfası Yeniden Tasarlandı!

Youtube ‘un Mobil Sayfası Yeniden Tasarlandı!

Youtube ‘un İnternet sitesindeki Google ana sayfası birkaç ay önce oldukça iyi bir şekilde yeniden tasarlandı. Bu yeni tasarım daha temiz ve daha verimli idi. Ayrıca daha önce uğraşmak zorunda kalabileceğiniz tüm izlemek izlediğiniz videolara yardımcı oluyor. Bununla birlikte, mobil uygulama hala bu yeniden tasarlanan tasarıma sahip değildi. Ve kullanıcılar değişikliklerin gelmesini bekledikçe geride kaldı. Bu uzun bekleyişten sonra Youtube ‘un mobil uygulaması yeniden tasarlanmış bir video izleme sayfası aldığından değişiklik gerçekte gibi görünüyor.

youtube

Bu yenilenen tasarım, hem Android hem de iOS uygulamalarına geliyor. Bu da Google ‘ın şu anda kendi işletim sistemini tercih etmediği anlamına geliyor. Bunların hepsi söylenmiş ve yoldan çekilmişken, gelen değişiklikleri not etmek önemli bir davranıştır. Sonra izle ve küçük resimlerinin artık daha büyük olacağını ve metnin daha kolay okunacağı biliniyor. Bu, neyi izlemek istediğinize daha iyi karar vermenize yardımcı olur. Uygulamayı da çok daha erişilebilir hale getiriyor. Bu da her zaman daha iyi bir yaygınlaştırma stratejisidir.

Watch Next ayrıca, topluluk yayınlarının popülaritesi o kadar yüksek olmasa da, içerik oluşturucular’dan daha fazla içerik almanız için topluluk yayınlarının yanı sıra yalnızca videolara sahip olacak şekilde güncellenecek. kendi özelliklerine ve daha fazla trafik çekmesi nedeniyle. daha fazla kullanıcıyı bu özelliğe tanıtacak olmasının yanı sıra, içerik oluşturucuların bu özelliği kullanmaları daha olası hale getireceği gerçeğinden dolayı. kullanıcıların bir şey olduğunu bileceği için ile etkileşime geçmeye başladı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir