8 Aralık Cumartesi

Enes Batur ikinci İphone X çekilişini başlattı

Enes Batur’un oldukça fazla ilgi gören İphone X çekilişi kendisini gaza getirdi ve bir çekiliş daha yapacağını söyledi. Ünlü Youtuber Batur son videosunda ikinci bir İphone X çekilişi yapacağını dile getirdi.


Türkiye’de Youtube deyince akla ilk gelen isimlerden birisi olan Enes Batur İphone X çekilişi yapmış ve yaklaşık 3 milyon katılımcıya ulaşmıştı. 5 milyondan fazla Youtube abonesi olan Enes Batur’un İphone X çekilişlerine olan ilgisi bayağı artmış görünüyor çünkü yeni bir çekiliş daha başlattı. Türkiye fiyatı tam 6099 TL olan yeni İphone modeliyle birlikte artık sizde oldukça büyük işler çıkarabileceksiniz. Enes Batur’un çok yakın zamanda bir filmi çıkacak. İphone X çekilişine katılmak için sizinde ünlü Youtuber Enes Batur’un sosyal medya hesaplarınız gezmeniz gerekiyor. Link aracılığıyla çekilişe katılabiliyorsunuz.

ENES BATUR 6 MİLYON ABONEYE YÜRÜYOR

Youtube Türkiye birçok eğitim ile, Türkiye’nin dünya ile yarışmasını sağlamış ve bazı hesaplara İstanbul’da eğitim vermişti. Bu eğitimden sonra oldukça büyük işler başaran isimlerde oldu, düşüşe geçen veya artık abone alamayan kişilerde olmaya başladı. Bir zamanlar Burak Oyunda, Türkiye’nin en büyük kanalı iken şuan Enes Batur oldu. Pazar sürekli olarak değişiyor ve aynı zamanda profesyonel olmaya başlıyor.

İPHONE X ÇEKİLİŞİ 1 AY SONRA OLACAK

Enes Batur’un son videosuna göz atarak sizde detaylı bilgi edinebilirsiniz ama kendisinin Youtube ve Instagram’ı aktif olarak kullandığını söyleyelim. Bir önceki çekilişin kazananını zaten son videosunda açıkladı ve kazanan için ayrı bir duyuru yapmadı. Merak ettiklerinizi hemen alt taraftan bize bildirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En iyi Youtube yayıncıları belli oldu

Yılın en iyi video üreticilerine verilen Streamy Ödülleri, 8. kez sahiplerini buldu. Bir anlamda en …

11 Yorumlar

 1. İnşallah iphone x benim olur .Bu arada senin bütün video altını izliyorum.

 2. Enez abi seni çok seviyorum

 3. Mustafa kurulan

  Enes abi ben seni çok seviyorum

 4. Enes abi işallah benim olur benim hayata hiç teleofonum olmadı ben çıkarsam sevinirim

 5. enes abi ben kazanmasan bana genede iphone x gönder ben dünyakadar çok istiyordum bir iphonem olsun isterdin enes abi sen bana genede gönde seni çok çok çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmm
  ,

 6. enes abi bana gönder olurmu

 7. Kedi kurtarmadaki itfayeci amcası

 8. Gece kulubünde dans ederken amcası

 9. Simitçinin ordaki durakta

 10. Enes abi inşallah iPhone benim olur

 11. Enes abi dünyada en istediğim şey iponemin olmasıydı lütfen bana gönder seni çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir