9 Ekim Salı

Furkan Yaman arabasını altın kaplattı!


Furkan Yaman Youtube Instagram

Furkan Yaman yeni aracı altın rengine kaplattı. Kısa süre önce Mercedes CLA alan Yaman, aracını neredeyse hiç kullanmadan kaplatmaya götürdü. Aracın hem önceki hem de sonraki hali yayınlandı.

Yaklaşık 3 yıl önce YouTube’a başlayan Furkan Yaman, çektiği ilginç Minecraft videolarıyla herkesin ilgisini çekmişti. Yaman, halen farklı tarzlarda oyun videoları çekiyor ve çektiği videolarla 2.2 milyonluk koca bir aileye ulaşıyor.

İlginizi çekebilir: Takip etmeniz gereken 7 gezgin YouTuber!

Furkan Yaman arabası altın renk ile kaplandı

Yaman, kısa süre önce 2018 model Mercedes CLA satın almıştı. Siyah renkte satın aldığı aracı kaplatmak isteyen YouTuber, aracını oldukça ilginç bir renge kaplattı.

EVR Car’da yapılan kaplama işlemi yaklaşık 3 gün sürdü. Aracın ilk hali ve kaplama sonrasındaki halini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Furkan Yaman Instagram’da paylaştı

Aracın detaylı fotoğraf ve videolarını hem Yaman hem de aracın kaplamasını yapan EVR Car paylaştı. Aşağıdan paylaşılan tüm fotoğraf, video ve story’lere ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

McSkillet yaptığı araba kazasında hayatını kaybetti!

Çektiği Counter Strike Global Offensive videolarıyla tüm dünyada bilinen YouTuber McSkillet yaptığı araba kazasında hayatını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir