Ana SayfaSosyal MedyaHakkı Alkan iş gezisinde ölümden döndü!

Hakkı Alkan iş gezisinde ölümden döndü!

Hakkı Alkan’ın başına gelenlere inanamayacaksınız. Türkiye’de aktif bir şekilde yayın hayatına devam eden ShiftDelete.net’in patronu Hakkı Alkan iş gezisi için gittiği Hawaii’de tam anlamıyla ölümden döndü. Türkiye’de buz gibi donarken şu anda ABD’de kavuran sıcaklıklarda deniz keyfi yapan Alkan bütün teknoloji camiasını bir hayli korkuttu. Sosyal medyada büyük yankı bulan olay sonucunda Hakkı Alkan’a hiçbir şey olmadığını hemen söyleyelim. Teknoloji Haberleri deyince akla ilk gelen isim olmakla birlikte neredeyse bütün teknolojik etkinliklerde boy göstermek için ShiftDelete.net’in temsilcisi olarak etkinliklere katılıyor.

DİNLENMEK İÇİN İLK TERCİHİ SAKARYA OLUYOR

Geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir Vlog ile tatil günlerde ne yaptığı anlatan Alkan’ın genelde ailesine vakit ayırdığı görülüyor. Videoda kahvaltı yapmak için Sakarya’nın doğa harikalarından birilerine giden Hakkı Alkan ve eşinin ailesiyle olan samimi sohbeti var. 1980 yılında Ankara’da hayata merhaba diyen Alkan’ın Sakarya Üniversitesi’nde mühendislik okuduğu biliniyor. Şuan ise bütün Türkiye’nin bildiği ShiftDelete.net gibi büyük bir yayın organı işletiyor. İş gezisinde başına bayrak direği düşen Hakkı Alkan bu durumu sosyal medya hesabında hayattaki şansı olarak takipçileriyle paylaşıyor.

Hayattaki şansım ???

Hakkı Alkan (@hakki_alkan)’in paylaştığı bir gönderi ()

Youtube’da kişisel kanalı 100 bin abone doğru koşuyor. Hakkı Alkan adı kanalı elinden geldiği kadar güncel tutmaya çalışan Alkan’ın şuan yaklaşık 93 bin abonesi var. Gün geçtikçe abone sayısı artıyor. En çok izlenen videosunun ise eşiyle birlikte gittiği Gaziantep’te geçirdiği bir günde paylaştığı baklava ve kebap videosu olduğu Youtube hesabında görülüyor.

Salih
Salih
Sosyopat.com.tr ile farkı hissedin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir