16 Mart Cuma

Pelin Karahan’ın bu halini gören küçük dilini yutuyor

Kavak Yelleri dizisiyle tanıdığımız Pelin Karahan çocukluk fotoğrafı ile gündeme geldi. Pelin Karahan Ankara’dan İstanbul’a çalışmak için gelmiş ve reklam filmleriyle ünlü olmuştu.


Pelin Karahan’ı ilk olarak Kavak Yelleri gibi efsane bir dizi ile tanıdık. Sonrasında ise tarihi dizilerde yer alan Karahan şuan hiçbir proje yer almadığı gibi çocuğuna bakıyor. Ünlü isimler gündemden bir türlü düşmüyorlar çünkü artık sosyal medya diye  bir şey var. Sosyal medya sayesinde Pelin Karahan’ın yaptıklarından haberdar olabiliyoruz. Şuan yeni imajı ile sürekli olarak gündeme gelen Pelin Karahan’ın diğer annelere örnek olan davranışları var. Çalışmak uğruna çocuğunu bırakmıyor ve sabahtan akşama kadar Ali Demir ile ilgileniyor. Tam adı Vildan Pelin Karahan Güntay olan ünlü ve güzel oyuncunun gelecek sezon tekrar ekranlara dönmesi bekleniyor.

HAYATINI DEĞİŞTİREN İŞİ İSTANBUL’DA BULDU

Ankara’da doğup büyüyen Pelin Karahan’ın Eskişehir’de üniversite okuduğu biliniyor. Bununla birlikte ele alınması gereken konulardan bir tanesi genel olarak Karahan’ın çocukluğu oluyor. Dans ve taklit yönünden başarılı olduğu için İstanbul’a gelen Vildan Pelin Karahan Güntay ilk iş olarak bir ajansa kayıt oldu. Burada ilk iş deneyimi olan Demirdöküm reklam filmini çekti. Bu reklam filmini çektikten sonra önü açıldı ve birçok reklamda oynamaya başladı. Reklamlarla para kazanmaya başlayan ve ismi sürekli olarak gündeme gelen ünlü oyuncu şuan Bedri Güntay ile evlidir ve bir çocuğu vardır.

İnternette karşımıza çıkan çocukluk fotoğrafı ise hepimizi şaşırttı. Sosyal medyada şuan trend olan bu fotoğrafı kendisi gördü mü bilmiyoruz ama aslında bir hayatın devamını anlatan bir fotoğraf olarak görüyoruz. Bir şekilde hayata geliyor, çocuk oluyor, büyüyor ve artık sende çocuk sahibi oluyorsun. Bedri Güntay ile mutlu mesut evliliğine devam eden Pelin Karahan’ın hemen yukarıdaki çocukluk fotoğrafı gerçekten de çok ilginçtir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

twitter gündemi

Twitter Gündemi: Challenger uzay mekiğini düşüren şeyh!

Twitter gündemi bu sefer Challenger uzay mekiğini düşüren şeyh  iddiaları ile çalkanıyor. Nakşibendi tarikatı lideri Bursevi, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir