Ana SayfaSosyal MedyaNetflix, BOOM ile anlaşma imzaladı!

Netflix, BOOM ile anlaşma imzaladı!

Kaliforniya, merkezli çizgi roman yayıncısı Boom Studios, Netflix ile stüdyo şirketinin hikayelerine dayanan potansiyel yeni şovlar için ikinci şirkete ilk bakış hakkı veren yeni bir anlaşma imzaladı. Anlaşma detaylarında, iki yıllık ilk bakış haklarına sahip olan Netflix’te potansiyel olarak yeni canlı ve animasyonlu orijinal şovlar üretecek ve bu da Marvel ve DC evrenleri dışındaki en büyük çizgi roman seçeneklerine erişmesini sağlayacak.

Boom Netflix

Orijinal şovlar, akışlı şirketlere yeni müşteriler çekmek için bir yol sağlıyor. Ancak Netflix, yeni rakipler sektöre katıldıkça büyümeye devam eden geniş. orijinal şovlar kütüphanesi ile tartışmasız orijinal akış içerik pazarına öncülük ettiği bariz şekilde belli oluyor.

13 Nisan Pazartesi günü Boom Studios, yayın şirketine Mouse Guard, Something the Children, Once & Future ve daha fazlası dahil olmak üzere geniş bir çizgi roman IP kataloğu sağlayan Netflix ile iki yıllık bir anlaşma imzaladığını açıkladı. İlk bakış anlaşması Netflix’e bu IP’den orijinal şovlar yapma fırsatını verdi.

Netflix Orijinal Serisi Başkan Yardımcısı Brian Wright yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Boom! Karakterleri doğuştan özeldir, renkli, çeşitlidirler ve hikayeleri hepimizde bir şeyleri ateşleme gücüne sahiptir. Bu hikayeleri dünyanın her köşesindeki hayranlara ekrana getirmek için sabırsızlanıyoruz.

Boom, CEO’su Ross Richie’ye göre her yıl yirmiden fazla yeni seri üreterek Netflix’in çoğalması için zengin bir kaynak haline geliyor. Şirket daha önce HBO Max. Amazon, Disney Plus ve CBS All Acces de dahil olmak üzere eğlence içeriği konusunda bir dizi stüdyo ve şirketle çalıştı. Netflix’in şuanda belirli bir şovu izleyip izlemediği belirsiz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir