Ana SayfaYoutubeKanallarRuhi Çenet'in paylaştığı Instagram gönderisi sosyal medyayı salladı!

Ruhi Çenet’in paylaştığı Instagram gönderisi sosyal medyayı salladı!

YouTube’da 6,28 milyon aboneye sahip olan ve tam 7 farklı dilde dünyaya global türde bilgi ve bilim alanında içerik üreten Ruhi Çenet, Instagram’da paylaştığı gönderi ile sosyal medyayı salladı.
Aylardır Instagram üzerinden herhangi bir paylaşımda bulunmayan ve YouTube’da 3-5 ay aralıklı videolar atan Ruhi Çenet, takipçileri tarafından oldukça seviliyor.
Çektiği belgesel türü videolar ile milyonlarca izleyiciye ulaşmayı başaran Ruhi Çenet, Instagram hesabından geçtiğimiz dakikalarda eşi ve kız çocuğu ile birlikte fotoğraf paylaştı. Bu fotoğrafın üstüne tüm takipçileri şaşkın bir şekilde Ruhi Çenet’in evli olduğunu bile bilmediğini belirterek çocuğunun bir yaşını geçtiğine şaşırdıklarını belirten yorumlarla sosyal medyada paylaşımda bulundular.
Aslında 2019 yılında Murat Engin Ekin’in paylaşımı ile evlendiği bilinen Ruhi Çenet’in bazı takipçileri tarafından evli olduğu biliniyordu. Fakat çocuğu olduğunu sosyal medyada ilk kez duyuran Ruhi Çenet, 7 yıllık arkadaşı olan Turgut Ekimden şöyle bir tepki aldı.
“7 yıllık arkadaşımın çocuğu olduğunu yeni öğrendim” diyen Turgut Ekim, ise takipçileri kadar bir hayli şaşkın bir şekilde paylaşımda bulundu.
Talha Saygılıer
Talha Saygılıer
Sosyopat Yazarı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir