Ana SayfaSosyal MedyaSonos Radio, kendi yayın radyo hizmetini başlattı!

Sonos Radio, kendi yayın radyo hizmetini başlattı!

Sonos, çok odalı ses platformunda her zaman akış hizmetlerinin tarafsız yöneticisi olmuştur. Ancak şirket bu içeriğin bir kısmını oluşturmak için büyük bir adım atmak üzere. Sonos Radio, bugün dünya çapında kullanıma sunulan bir yazılım güncellemesinin bir parçası olarak tanıtılan kullanımı ücretsiz akış hizmetidir.

İleride, Sonos uygulamasında önceden yüklenmiş olacak. Bu yüzden Sonos Radio’yu müşterilerin Spotify, Apple Music, Amazon Music, Pandora. ve diğer türlü hizmeti eklemeden önce örnekleyebilecekleri bir başlangıç noktası olarak düşünmek doğrudur. Oldukça avantajlı bir nokta olduğunu söyleyen CEO Patrick Spence. Sonos’un müşterilerimize daha iyi bir deneyim sağlayan. ve müzik akışı servis ortaklarımıza en iyi içeriklerini. vurgulama fırsatı sunan diğer hizmetler üzerinde sadece başlangıç olduğunu söylüyor.

sonos radio

Sonos, radyo çalmanın müşterilerin ürünlerini dinlemek için harcadığı zamanın neredeyse yarısını oluşturduğunu söylüyor. Şirket, basın açıklamasında, “Sonos’ta bulunan 100’den fazla akış seçeneğini tamamlayan yeni hizmet, radyoyu keşfetmenin bütünsel ve uyumlu bir yolunu sunarak. Sonos’tan orijinal programlamanın yanı sıra birden fazla akış ortağından 60.000’den fazla istasyonu bir araya getiriyor” dedi.

sonos radio

Radio 128kbps hızında yayın yapıyor. Bu da şirketin hem servis hem de hoparlör donanımı. üzerinde tam kontrole sahip olduğu düşünüldüğünde biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Canlı yerel radyo akışlarıyla. yapabileceğiniz çok şey var. ancak Presents ve Sonos İstasyonları için. daha yüksek bir kalite görmek isterdim. Lansmanda, hizmete erişmek için Amazon Alexa veya Google Asistan’ı kullanamazsınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir