Ana SayfaSosyal MedyaFacebookFacebook bağış yapanlar için Hindistan ile iş birliği yapıyor!

Facebook bağış yapanlar için Hindistan ile iş birliği yapıyor!

..Facebook ‘un, herhangi bir zamanda karşılaştığımız en kötü. salgınlardan biri ile şüphe duymadan karşı karşıyayken. gereken tepki türüne gerçekten biraz katkıda. bulunduğunu söylemek doğru. Mesele şu ki, Facebook’un yanıtı, dünyanın sadece. bir kısmına bağlı kalmaktan ziyade kesinlikle küreseldir. hindistan

Bu nedenle, dünyanın en büyük demokrasisindeki durumla başa çıkmak için Facebook. Hindistan hükumeti ile bir dize üzerinde işbirliği yapmaya başladı. Birincisi sosyal medya devi bağış toplama programını genişletiyor. Hindistan’da, kilitlenme ve karantina tarafından. yoksullaştırılmış olanlar için yardım. çabaları para toplamaya yardımcı. olacak ve hayattaki bu zor. dönemi aşmak için kullanabilecekler. Bağış toplayıcı dünyanın geri kalanında zaten çok iyi bir iş çıkardı. Hindistan Facebook için çok büyük bir pazar olduğundan. sosyal medya platformunun buradan mümkün olduğunca. yardım etmek isteyeceği çok mantıklı bir finansal bakış açısıdır.

facebook

Facebook’un Hindistan’a da bu konuda katkısı olan tek şey bu değil. Sosyal Medya devi WhatsApp ve Facebook Messenger. aracılığı ile bir yardım hattı oluşturmak için hükumetle işbirliği yapacak. Bu yardım hatları, çeşitli kullanıcılar için uyarılar sağlar. ve bu konuda yapmanız gereken en. önemli şey yanlış bilgilerin yayılmasını önlemektir.

Dikkat edilmesi gereken başka bir şey. Facebook’un WhatsApp yardım hattı için 11 eyalet hükumeti. ve Messenger yardım hattı için Hindistan’daki 9. eyalet hükumeti ile başarılı bir şekilde işbirliği yaptığıdır.

Facebook’un Bangladeş, Nepal ve Pakistan da dahil. olmak üzere daha fazla ülke için kâr amacı gütmeyen kuruluşların. ve STK’ların. Facebook’un dijital araçlarından. faydalanmasına yardımcı olmak için. bağış toplama özelliğini de genişletmesini umuyor. Facebook ile ilgili bir diğer makalemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir