Ana SayfaSosyal MedyaTwitterTwitter Taslak Tweet'leri Yükseltmeye çalışıyor

Twitter Taslak Tweet’leri Yükseltmeye çalışıyor

Tweetlerin çalışma şekli, çoğunlukla bunu yapmak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağınızdır. Böylece aksi takdirde durumdan çok daha fazla içerik elde edebilirsiniz. Twitter ‘ı mobil üzerinden kullanıyorsanız kullanabileceğiniz bir taslak özelliği olduğunu biliyor olmalısınız. Bu, birçok açıdan son derece yararlı olabilir. Bunun nedeninin ana sebeplerinden birisi bir tweet için serin bir fikri not edebileceğiniz ve bunu tweet ‘leyebilmeniz için yapabilmeniz ile ilgilidir. Büyük olasılıkla zevk almaya çalıştığınız genel deneyiminden çok daha fazlasını elde etme şansınızı artıracak bir durumdur.

Ancak, Twitter bu taslaklar özelliğiyle ilgili büyük bir sorun oluşturuyor. İnternet tarayıcısında kullanamayacağınız gerçeğiyle ilgiliydi. Bu özelliği ilk etapta kullanmak istemenizi daha az olası hale getirecektir. Tüm bunlar söylendiğinde ve çıkarıldığında. Twitter taslak tweet’lere aslında hepsine ihtiyaç duydukları bir çeşit kullanılabilirlik veriyor gibi görünüyor.

twitter tweet

Jane Manchun Wong genel olarak bu tür tweet’lerle olan deneyiminizi gerçekten geliştirebilecek bir şey olan web’de sunulmayan gönderilmemiş tweet’lere kaydetme seçeneğini bildiriyor. Bu, tüm takipçiler’iniz  için daha tutarlı bir Twitter feed’i oluşturmanıza yardımcı olabilir ve dahası, cihazlar arası taslaklar da alabileceğiniz anlamına gelir. Bu da mobil uygulamanıza taslaklar kaydedebileceğiniz ve daha sonra üzerinde çalışmaya devam edebileceğiniz anlamına gelir. Daha rahat kullanım sağlayabileceğiniz bir cihaz.

Benzer bir konu olan Facebook Live’dan kaldırılan bir özellik hakkındaki yazmış olduğumuz makaleye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir