Ana SayfaSosyal MedyaWhatsAppWhatsapp, Grup görüşmesindeki katılımcı sayısını arttırabilir!

Whatsapp, Grup görüşmesindeki katılımcı sayısını arttırabilir!

Bu ayın başlarında, Whatsapp Grup sohbeti için grup sesli ve görüntülü çağrı ‘ları için bununhakkında yeni bilgileri duyurdu. Anlık mesajlaşma uygulaması katılımcı sayısını dört veya daha azı ile sınırladı. Ancak katılımcıların 4’ten fazla sayısını artırmayı planladığı bildiriliyor.

whatsapp çağrı

WaBeta Info, tarafından yapılan tweet’e göre, Whatsapp’ın yeni güncellemelerini ve özelliklerini takip eden İnternet sitesine göre, 4’den fazla kullanıcıyla grup çağrıları Whatsapp Messenger beta’da tespit edildi. iOS 2.20.50.23. Paylaşım sayfası entegrasyonu henüz mevcut olmasa da, WaBeta Info, raporu yeni grup çağrı sınırının önümüzdeki haftalarca kullanıcılar tarafından kullanabileceğini söylüyor.

“iOS 2.20.50.23” için Beta sürümünde ki yenilikler neler? Bizleri Whatsapp Messenger uygulamasında yeni olarak neler karşılayacak? Ne gibi değişiklikler olacak?

Önümüzdeki haftalarda sunulan yeni grup çağrı limiti sayesinde aileniz ve arkadaşlarınızla daha iyi iletişim kurabileceksiniz.

Bir grup sohbet çağrısında katılımcı sınırını artırma kararı, küresel olarak birçok ülkede korona virüs kilitlenmesi nedeni ile giderek artarak daha fazla insanın grup çağrılarını kullanmasından kaynaklanmaktadır. Bir Whatsapp Grubu sohbet videosuna / sesli görüşmesine kaç kullanıcı daha eklenebileceği henüz belli değil, ancak sayının maksimum 12 katılımcıya yükselmesi bekleniliyor. Bu güncelleme ile aynı ekranda 12 kişi ile görüşme yapma imkanına kavuşacaksınız. Günümüz içerisinde popüler olan toplantı ve eğitim uygulamalarının yerini alabilecek olan Whatsapp, belki çoğu toplantı uygulaması olan; Zoom, Skype gibi yazılımlardan daha ön planda bulunacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir